Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos Arabayı Kim Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması 26 Ağustos Haftann Finali Sonucu

122222Kanal D’nin en çok izlenen gündüz programı olan Ben Bilmem Eşim Bilir’de sona yavaş yavaş gelinirken yeni bir araba da sahibini bulacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’in 26 Ağustos Cuma günü yayınlanan haftanın finalinde bir çift araba hayallerine daha kavuşacak.

Bilindiği üzere Ben Bilmem Eşim Bilir’de yeni hafta öncesi Aygen ve Sedat Kazancıoğlu çifti elenmiş ve onun yerine ilk hafta Ben Bilmem Eşim Bilir’den elenen Esra Kayhan ÖZTEKİN çifti eve geri dönme hakkı elde etmişti.

Ben Bilmem Eşim Bilir’de bu hafta toplamda 6 çift haftanın finaline kalmak için yarıştı. 4 çift Ufuk Özkan’ın sunumu ile 26 ağustos cuma 20:30 da ekranlara gelecek Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finalinde araba kazanmak için yarışma hakkı elde etti.

Esra Sabit Şimşek 26 Ağustos’ta Arabayı Kazandı

[pembetext]Esra Sabit Şimşek çifti son yarışmalarında arabayı kazandı ve Sabit saçını kestirdi söz verdiği gibi[/pembetext]

 

Bir çift ise Ben Bilmem Eşim Bilir’den 26 ağustos cuma günü elendi. Ben Bilmem Eşim Bilir 26 Ağustos eleme sonucu için Tıklayınız

Ben Bilmem Eşim Bilir’de Araba Kazanan Tüm Yarışmacılar

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması 26 ağustos cuma günü 20:30 da yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Sizlere daha önce ki haftalarda hangi yarışmacılar kaç araba kazandı bunu hatırlatalım sizlere

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında 1. hafta Hatice Ahmet YAZICI(15 Temmuz Cuma)2. hafta Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU( 22 Temmuz Cuma ) 3. hafta Güljahon ve Özgür( 8 Temmuz Cuma) 4. hafta Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU(5 Ağustos Cuma) 5. hafta ve 6. hafta araba kazanan çift Buğra Tuğba GACEMER çifti oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir  yarışmasında 26 ağustosta arabayı hangi çiftin kazanacağını ilk olarak sayfalarımıza eklemeye çalışacağız.

READ  Ben Bilmem Eşim Bilir 19 Ağustos Haftanın Finalinde Arabayı Kim Kazandı