Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylül Arabayı Kim Kazandı? İşte Detaylar

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylül Arabayı Kim Aldı?

ozge-akin-yakak-resmi

Kanal D ekranlarında 10 haftadır  yayınlanmaya devam eden Ben Bilmem Eşim Bilir’de 10. araba heyecanın 16 eylül akşamı hep birlikte yaşayacağız.

Ufuk Özkan’ın sunumu ile ekranlara gelecek Ben Bilmem Eşim Bilir’de haftanın finaline gitmeyi başarak çiftler; Özge Akın Yakak, Merve Caner OHRİLİ, Armağan ve Duygu çifti ile  Filiz ve Hacıçiftleri oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylül haftanın finalinde finale kalan çiftler ise Özge Akın Yakak ile Merve Caner OHRİLİ oldu.  Özge Akın Yakak ile Merve Caner OHRİLİ finalde bardak girdirme oyunu oynayacaklar.

 

 

Ben Bilmem Eşim Bilir de 16 eylül cuma akşamı araba için kıyasıya mücadele verecek 4 çiftten; 2 çift araba için final oyunu oynayacak. Final oyununda ise Ben Bilmem Eşim Bilir’in 10. arabası sahibini bulacak.

Özge Akın Yakak, Merve Caner Ohrili, Armağan ve Duygu ve  Filiz ve Hacı çifti Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylül haftanın finalinde yarışacak çiftler oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde şuanda bir çiftin 2 arabası var diğer çiftlerin ise arabası yok. Bakalım bu hafta  4 çiftten hangisi Ben Bilmem Eşim Bilir’in 10. arabasının sahibi olacak?

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylül Biricisi?

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylül de oynanan araba oyununda 10 bardağı girdiren Özge ve Akın Yakak 2. arabalarını kazandılar. Merve Caner Ohrili ise ilk defa katıldıkları finalde arabayı bir bardak ile kaybettiler

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 16 eylül akşamı araba sahibini bulacak bizde bu sayfalardan sizlere duyuracağız. Bizim tahminimiz Ben Bilmem Eşim Bilir’de finale kalan Özge ve Akın Yakak çifti 16 eylül akşamı verilecek arabanın sahibi olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 eylül cuma akşamı 20:30 da yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında

Ben Bilmem Eşim Bilirde Daha Önceki Haftalarda araba kazanan çiftler

1. hafta Hatice Ahmet YAZICI(15 Temmuz Cuma)

2. hafta Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU( 22 Temmuz Cuma )

3. hafta Güljahon ve Özgür( 8 Temmuz Cuma)

4. hafta Aygen ve Sedat KAZANCIOĞLU(5 Ağustos Cuma)

5. hafta ve 6. hafta araba kazanan çift Buğra Tuğba GACEMER çifti oldu.

7. hafta araba kazanan çift Esra Sabit Şimşek

8.  ve 9. hafta araba kazanan  çift Kayhan ve Esra Öztekin çifti olmuştu. Peki Ben Bilmem Eşim Bilir’de 16 eylül cuma akşamı haftanın finalinde araba kazanan çift Özge Akın Yakak oldu

Ben Bilmem Eşim Bilir 16 Eylül Arabayı Kim Kazandı? İşte Detaylar (2 Yorum)