Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Eylül Kim Kazandı? 49. Bölüm Sonucu

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Eylül Sonucu

ben-bilmem-esim-bilir-49-bolum-fotograflariBen Bilmem Eşim Bilir’de haftanın son final bileti için oyunlar oynanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’de bayram sürprizi ise Ece Seçkin olacak. Ece Seçkin Ben Bilmem Eşim Bilir’in bayram şekeri olacak.

Kanal D ekranlarında 16 eylül cuma akşamı Ufuk Özkan’ın sunumu ile ekranlara gelecek Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finaline katılmak için yarışan yarışmacılardan 2 takım final biletini aldı; ancak 5 takım daha final bileti umudu ile canla başla mücadele edecekler.

Ben Bilmem Eşim Bilir’in 49. bölümünde 2 farklı oyun oynanacak ve oyunlar sonunda en iyi skoru yakalayan çift Ben Bilmem Eşim Bilirde haftanın son final biletinin sahibi olacak.ben-bilmem-esim-bilir-15-eylul-resimleri

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Eylül perşembe günü en çok kilo alma oyunu ve körebe basket oyunu oynanacak. 

Ben Bilmem Eşim Bilir’de şuana kadar Şuana kadar Ben Bilmem Eşim Bilir de bu hafta Caner ve Merve ile Özge ile Akın final bileti alan takımlar oldu. Özge Akın Yakak çifti 14 eylül çarşamba günü oynana oyunuda kazanınca çift final biletleri var? Özge ve Akın şuana kadar extra final biletini kime vereceklerini açıklamadılar.

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Eylül Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir’de 49. bölümde yine Özge Akın Yakak kazandı. Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Eylülde oynan oyunlar sonucunda Özge ve Akın 3. galibiyetlerini aldılar.ben-bilmem-esim-bilir-15-eylul-ozge-ve-akin

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Eylül Fragmanı