Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Ağustos Havuzda Top Atma Oyununu Kim Kazandı 26. Bölüm

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Ağustos Evin Kralı Kim oldu?

33Kanal D ekranlarında 26. bölümü ile 15 ağustos pazartesi günü ekranlara gelecek Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında çok farklı bir oyun oynanacak. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi önünde bulunan havuza yerleştirilen simitlerin içine basketbol topu atmaya çalışacaklar.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 15 ağustos günü evin kadınları topları simitlere girdirmeye çalışırken erkekler ise havuzdan top toplayacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 15 ağustos pazartesi günü 26. bölümde oynanacak oyun evin kral ve kraliçesini de belirleyecek olması sebebi ile de çok önemli.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde efsane şekilde geçen hafta krallık yapan ve evi kendi isteği ile bırak Ahmet Bey’den sonra Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin yeni kralı ve kraliçesi kim olacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Ağustos Kim Kazandı?

[mavitext]Ben Bilmem Eşim Bilir 15 ağustos havuz oyununu Tuğba Buğra GACEMER çifti kazandı. Tuğba Buğra GACEMER 15- 19 Ağustos haftasının kralı ve kraliçesi oldu[/mavitext]

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde krallık iddiasında bulunan en önemli kişi ise Hakan ve Tuğba BALOĞLU çifti gibi görünüyor. Zira Hakan Bey tacını takmış bile.Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Ağustos fotoğrafları (2)

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde 15 ağustosta oynanacak havuzda simite top girdirme oyununu şuanda kimin kazandığını bizde bilmiyoruz. Ben Bilmem Eşim Bilir evinden bilgi ve tüyo sızarsa sizler ile paylaşacağız.

Tuğba Buğra GACEMER çifti 15 ağustos günü oynana oyunu kazanan isim oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Ağustos Biletini kim aldı?

Ben Bilmem Eşim Bilir 15 ağustos pazartesi günü 16:00 da 26. bölümü ile Kanal D ekranlarında sakın kaçırmayınBen Bilmem Eşim Bilir 15 Ağustos fotoğrafları (1)