Ben Bilmem Eşim Bilir 11 Ağustos Perşembe Balon Patlatma Oyununu Kim Kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir 11 Ağustos Balon Patlatma Oyunu


Kanal D ekranlarının en çok izlenen yapımlarından Ben Bilmem Eşim Bilir  11 ağustos perşembe günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Ben Bilmem Eşim Bilir’in 24. bölümünde yarışmacılar eşlerinin kucaklarında Tüftüf oyunu oynayacaklar. Ellerinde bulunan boruları üfleyip karşıda ki balonları patlatmaya çalışacaklar.

[mavitext]Ben Bilmem Eşim Bilir’de 11 Ağustos günü oynanan Tüf Tüf oyununu Hakan ve Tuğba BALOĞLU kazandı. Hakan ve Tuğba BALOĞLU 4. final biletini alan çift oldu[/mavitext]Ben Bilmem Eşim Bilir 11 Ağustos

En çok balon vuran ve patlatan çift ise 8 12 ağustos haftasının son bileti olan 11 ağustos biletini cebine koyacak ve finale gidecek.

11 ağustos perşembe günü oynana oyunlarda üç çift çok rahat. İlk çift Esra Sabit Şimşek çiftiki Buğra Tuğba Gacemer’in ikinci bileti onların oldu; ayrıca Hatice Ahmet Yazıcı çiftinin de final biletleri var.

Bu durumda geriye kalan üç çift arasında büyük mücadeleye sahne olacak 11 ağustos perşembe günü Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde oynanacak balon patlatma oyunu

Ben Bilmem Eşim Bilir 11 Ağustos balon oyunu sonucuna göre Hakan Tuğba BALOĞLU Tüf Tüf oyununu kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir 11 Ağustos 24. bölüm Fragmanı