Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Tanıtım Fragmanı

Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Videosu


1Kanal D ekranlarında sansürsüz olarak ekranlara gelmesi beklenen Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Behzat Ç İmamların Öcü dizisi ile erkanlara dönecek olan Erdal BEŞİKÇİOĞLU 96 Yok olan dizisinin final yapmasından sonra daha önce efsane olduğu Behzat Ç dizisi ile ekranlara geri dönmeye karar verdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Behzat Ç İmamların Öcü dizisinin konusu ise ülke içinde karanlık yapılanması olan cemaatler ve o cemaatlerin ülke içine sızmış ve yönetimi ele geçirmek isteyen abileri ve İmamları olacak.

Behzat Ç İmamların Öcü dizisinde Behzat Ç emekli bir emniyet büro amirini canlandırırken; 15 temmuz gecesi yaşanan kanlı darbe girişimi sonrası ülkesi için emniyete geri dönmesi konu alınacak.

Behzat Ç İmamların Öcü dizisinde Behzat Ç’ye yeni bir ekip kurması ve bu cemaat imamlarından ülkeve halkın öcünü alması istenecek. Sınırsız yetki ve istihbarat ile desteklenecek olan Behzat Ç ekibini kurarken cinayet büroda beraber çalıştığı ekibinde yanında olmasını isteyecek.

Behzat Ç İmamların Öcü dizisinin sansürsüz olması nedeniyle televizyonda sansürlü inter üzerinden yapılanda ise sansürsüz olması bekleniyor.

Behzat Ç İmamların Öcü dizisi çekimlerine ekim ayında başlanacak; ve tanıtım fragmanı da ekim 2016 da çıkacak.

Behzat Ç İmamların Öcü dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için [saributon]tıklayınız[/saributon]

Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı; bu sadece Erdal Beşikçioğlu tanıtım videosudur.

READ  Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Karakter Analizleri

Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Tanıtım Fragmanı (1 Yorum)