Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Karakter Analizleri

Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Oyuncuları

Behzat Ç İmamların ÖcüKanal D ekranlarında Behzat Ç İmamların Öcü isimli bir dizi hazırlığı olduğunu sizlere açıklamıştık. Behzat Ç İmamların Öcü dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Daha önce Behzat Ç. ismi ve Bir Ankara Polisiyesi afişi ile ekranlara gelen Behzat Ç. dizisi yeni konusu ile ekim 2016 da Kanal D ekranlarında olacak.

Behzat Ç İmamların Öcü dizisinin konusu ise şöyle; Baş Komiser Behzat bir Ali Kundilli oyunu ile görevden el çektirilir ve zorla emekli ettirilir. Behzat Komiser her ne kadar sıkıntılı bir günler geçirse de en zor gecesini 15 Temmuz 2016 gecesi yaşar. Ülkede yaşanan darbe girişimi ile acil olarak göreve geri çağırılan Behzat Ç’nin darbecilere ders vermesi gerekmektedir. Ülke içinde ki Paralel Yapılar ile mücadele edecek Behzat Ç; Paralellerin İmamlarını bir bir yakalayacak.

Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi ineternet üzerinden de yayınlanabilir; zira Behzat Ç İmamların Öcü dizisi yönetmeni dizide sansür istemiyor.

Behzat Ç İmamların Öcü Oyuncu Kadrosu

Behzat Ç(Erdal BEŞİKÇİOĞLU)

Cinayet Büro Baş Komiseridir ancak yeni görevi Terörle Mücadele ve İstahbarattır. Acil kodu ile emekli olduğu polislik mesleğine rütbe alarak dönmüştür; amacı ülke içinde ki Cemaatlere darbe vurmaktır.

Behzat Ç(Erdal BEŞİKÇİOĞLU) Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi oyuncusu

Harun Sinanoğlu (Fatih ARTMAN)

Tosun Paşa lakabı ile tanınır. Behzat Ç’nin ekibi geri toplaması ile yeniden Ankara’ya tayini çıkar. Kaba bir tiptir ve Behzat Ç’nin sağ koludur.Harun Sinanoğlu (Fatih ARTMAN) Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi oyuncusu

Sabri Özay (İnanç Konukçu)

Hayalet lakabı ile tanınır. Cinayet bürodan; sonra Terörle Mücadele’ye geçmiştir. İstihbaratçıdır. Sivil çalışır. Sabri Özay (İnanç Konukçu) Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi oyuncusu

İsmet Arif Karasu (Berkan ŞAL)

Akbaba lakabı ile tanınırİsmet Arif Karasu (Berkan ŞAL) Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi oyuncusu (1)

Cevdet(Berke ÜZREK)Cevdet(Berke ÜZREK) Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi oyuncusu

Şule Şafak(Ayça EREN)

Behzat’ın kızıŞule Şafak(Ayça EREN) Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi oyuncusu

Şevket Ç(Ege AYDAN)

Behzat Ç’nin abisiŞevket Ç(Ege AYDAN) Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi oyuncusu

Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı; bu sadece Erdal Beşikçioğlu tanıtım videosudur.

READ  Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Tanıtım Fragmanı

Behzat Ç İmamların Öcü Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Karakter Analizleri (2 Yorum)

  1. lütfen doğru olsun amirim geri gelsin hiç olmadı internetten yayınlayın lan paralı yayınlayın bölüm başı paralı olsun 1 saat reklam olsun yinede izlemezsem namert olayım.