Bayram Cevher Hayat Şarkısı Dizisinden Ayrılacak mı? (Ahmet Mümaz Taylan’ın Kaburgası Kırıldı)

Hayat Şarkısı dizisinden sizlere geçen hafta bir ayrılık kararı alındığını getirmiştik; bilindiği üzere Hayat Şarkısı dizisinde Melek karakterine hayat veren Ecem ÖZKAYA dizide senaryosunun kalmaması sebebi ile diziden ayrılacaktı; ancak bu son gelen haber Hayat Şarkısı dizisi için hiç iyi olmadı.

Hayat Şarkısı dizisinde Bayram Cevher karakterine hayat veren Ahmet Mümaz Taylan çok önemli bir sakarlık geçirdi. Futbolcu mu bu? Ne sakatlığı sözlerinizi duyar gibiyim ancak bu sakatlık gerçek. Ahmet Mümaz Taylan Hayat Şarkısı  dizisi setinde babacan ve afacan tavırları ile dikkat çeken ve çekinlerin eğlenceli geçmesi için elinden geleni yapan bir isimdi. Set çalışanları ile şakalaştığı bir sırada ters bir hareket yapan Ahmet Mümaz Taylan kaburgalarında kırık tespit edildi. Bu nedenle Ahmet Mümaz Taylan’ı bir süre setlerde göremeyeceğiz.

İlerleyen günlerde Ahmet Mümaz Taylan’ın diziye devam edip edemeyeceği ile ilgili bir açıklama yapılması bekleniyor.  Ya senaryo değişecek ve Ahmet Mümaz Taylan’ın sahneleri diziden iyileşene kadar çıkarılacak yada tamamen diziden ayrılacak. Hep birlikte göreceğiz. Konu ile ilgili Most Productions’dan açıklama geldiğinde sayfamıza eklenecektir.

dizibilgi google play

Bayram Cevher Hayat Şarkısı Dizisinden Ayrılacak mı? (Ahmet Mümaz Taylan’ın Kaburgası Kırıldı) (1 Yorum)

  1. Hayat Şarkısı çok güzel bir dizi,bu dönemde de devam etmesini isteriz,elbette Mümtaz Tarhanla birlikte,Bayram Cevhersiz dizi seyredilemez,hatta ileriye bölümlerde Melek te diziye dönmeli.