Bay Yanlış Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte O Mekanlar

furkan 05 May 2020 Bay Yanlış  0

Yaz aylarının başlaması ile birlikte alışkın olduğumuz gibi ekranlarımızda çeşitli yaz dizilerini göreceğiz. Bu dizilerin arasında baş rollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Bay Yanlış dizisi büyük bir ilgi görmektedir. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği bu dizi gerek oyuncu kadrosunun güzelliği ile gerek çekildiği mekan ile büyük bir kitle tarafından takibe alınmıştır.

Dizinin paylaştığı bir görselde deniz, kum, güneş üçlüsünü görmekteyiz. Bu mükemmel manzara diziyi takibe alan izleyicilerin kafasında çeşitli soru işaretleri bırakmıştır. İzleyiciler arasında dizinin nerede çekildiği merak konusu olmuştur. Peki Bay Yanlış dizisi nerede çekiliyor?

Bay Yanlış Dizisi Nerede Çekiliyor?

Baş rollerinde Can Yaman ve Özge Gürel gibi hayran kitlesi geniş olan oyuncuların yer aldığı Bay Yanlış dizisinin nerede çekildiği merak konusu olmuştu. İzleyiciler paylaşılan bir görselden yola çıkarak Bay Yanlış dizisinin nerede çekildiğini araştırmaya başlamıştı. Senaryosu Aslı ve Banu Zengin ikilisi tarafından yazılan dizinin ilk bölümleri için Muğla’da bulunan Bodrum ve Göcek bölgeleri tercih edilmiştir. Dizi ilk başlarda bu bölgelerde çekilse de ilerleyen zamanlarda İstanbul ve çevresinde devam edeceğini düşünüyoruz.

Dizi klasiklerden çıkmayıp deniz, kum, güneş üçlüsünü ön plana çıkarmıştır. Bu üçlü için tercih edilebilecek en güzel yerler Muğla bölgesindedir. Bu yüzden dizinin bu bölgeyi seçerek hata yapmadığını görüyoruz. Dizi Ege bölgesinde çekilse de oyuncular için bu bölgeye ait bir düzen tutulmayacağını düşünüyoruz. Yani bu dizi ege dizileri gibi olmayıp klasik İstanbul dizileri gibi devam edecektir. Dizi için çekim yeri belirlense de çekim için ramazan bayramından sonrası kararlaştırılmıştır. Ayrıca dizinin konusu hakkında net bir bilgi olmasa da dizinin klasik yaz dizisi üçlüsünden çıkmadığını görüyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir