Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı

Fox TV için özenle hazırlanan Bay Yanlış dizisi haziran ayınının son haftası görücüye çıkıyor. Oyuncu kadrosu bakımından birçok usta ismi içinde barındıran dizinin başrol oyunculuklarını Özge Gürel ve Can Yaman paylaşmakta. Cuma günlerine renk katmayı amaçlayan Bay Yanlış dizisi sosyal medyadan olumlu tepkiler almayı başardı. Dizinin öne çıkan karakterlerinden biri Deniz Koparan oldu. Peki Bay Yanlış Deniz Kimdir? Gerçek İsmi Nedir?

Bay Yanlış Deniz Kimdir?

Bay Yanlış dizisinde Deniz karakteriyle karşımıza çıkan isim Cemre Gümeli oldu. Deniz, güzeller güzeli bir avukattır. Ezgi’yle olan arkadaşlığı uzun yıllara dayanmaktadır. Tam bir iş kadını olan Deniz’in bu hayattaki en büyük amacı kendi avukat bürosunu açmaktır. 30’lu yaşlarda olan Deniz, evlilik yapmış ve aldatılmıştır. Bu yüzden erkeklere ve tanımadığı insanlara karşı hep mesafelidir. Aşk’a olan küskünlüğü zamanında yaptığı yanlış evliliğe dayanmaktadır. Onun bu soğuk ve doğal tavrı çevresindeki birçok erkeği etkileyecek ve belki de ilerleyen bölümlerde hayatının aşkını bulacaktır. Şimdilik Ezgi’ye aşka inanmaması konusunda öğütler vermekle yetinmektedir.

Bay Yanlış Deniz

Cemre Gümeli Kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cemre Gümeli İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümü mezunudur. Henüz daha çocuk yaşlardayken sanata olan ilgisini ve becerisini keşfeden güzel oyuncu lise yıllarında kendini geliştirmeye başladı. O yıllarda küçük tiyatro sahnelerinde rol alarak ilk sahne deneyimini yaşadı. Daha sonra New York’a giderek oyunculuk eğitimi alan Cemre, döner dönmez dizi ve film yapımcılarının dikkatini çekti. 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Tatlı İntikam dizisiyle televizyon dünyasına adım attı.

Boyu: 1.72 m
Yaşı: 27
Kilosu: 54 kg
Burcu: İkizler
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
İnstagram Adresi: @cemregumeli
Oynadığı Film ve Diziler: Elimi Bırakma, Servet, Tatlı İntikam ve Bay Yanlış.

Son olarak Tatlı İntikam dizisinde rol alan usta oyuncu birçok izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sadece 3 porjede yer almasına rağmen sosyal medyada 200 bini aşkın takipçisi vardır. Bay Yanlış dizisi sonrası birçok dizi ve projede yer alacağını öngörmekteyiz. Bay Yanlış Deniz karakteriyle Cemre Gümeli‘ye başarılar ve bol şans diliyoruz.

dizibilgi google play

Etiketler