Bartu Ben Oyucuları Konusu ve Karakterleri

Gülse Birsel’in dizisi Yalan Dünya ile tanınan daha sonra Jet Sosyete dizisindeki performansıyla da büyük beğeni toplayan oyuncu Bartu Küçükçağlayan yeni projesi Bartu ben dizisi için kamera önüne geçmeye hazırlanıyor. Blue Tv’de yayınlanacak dizinin 2018 2019 kış sezonunda izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Dizinin başrolünde Bartu Küçükçağlayan yer alacak. Dizi Bartu Küçükçağlayan’ın hayatını esprili bir şekilde kaleme alıyor. Dizinin senaryosunu da yine Bartu Küçükçağlayan kaleme alıyor. Senaryo ve başrolü aynı anda sırtlayacak olan Bartu Küçükçağlayan bakalım bu projesinde başarılı olabilecek mi ?

Dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik yer alıyor. Dizinin toplamda 10 bölüm olması planlanıyor. Dizinin bir bölümü ise yaklaşık 30 dakika olacak. Ayrıca dizi cep telefonu ile hareketli çekim tekniği kullanılarak çekilecek. Dizinin kesin bir yayın tarihi bulunmasa da Eylül , Ekim tarihlerinde yayınlanması bekleniyor. Dizinin yapımcılığını Diloy Gülün üstleniyor.

Bartu Ben Oyuncu Kadrosu

Bartu Küçükçağlayan

1983 yılında yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Eskişehirli olan oyuncu oldukça aktif ve çok yönlü bir yaşantıya sahiptir. Oyunculuğun yanı sıra müzik ve senaryo yazımı ile de ilgilenmektedir. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa tiyatro sahnesinde başlamasının ardından Haziran Gecesi , çapkın ve Binbir gece gibi dizilerde yer alarak kamera önünde boy göstermiştir.

Yalan Dünya isimli dizide canlandırdığı Orçun Karakteri ile büyük bir çıkış yakalamış ve geniş kitlelerce tanınmıştır. 47. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülünün sahibi olmuştur. Bartu Küçükçağlayan’ın Ev Ablukada isimli bir de müzik grubu bulunmaktave solistlik yapmaktadır. Son oalrak Jet Sosyete isimli dizi ile ekranda yer almıştır.

dizibilgi google play