Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)

Burak 14 May 2020 Barbaros  0

Es Film imzalı Barbaros dizisi cast çalışmalarına tam gaz devam ediliyor. Erkek başrol oyunculuğu için Çağatay Ulusoy ile anlaşan yapımcı firması ilk defa TRT kanalı için bir dizi çekecek. İlk olarak yönetmen koltuğunu doldurmayı amaçlayan Es Film, Taylan Biraderler gibi usta bir isimle görüşmelere başladı. Son yılların en prodüksiyonlu dizisi için nefesler tutuldu.

En geç Eylül ayında yayına girmesi planlanan dizi şimdiden seyirciyi heyecanlandırmayı başardı. Oyuncu kadrosunda birçok tanıdık isim göreceğimiz Barbaros dizisinin senaristi Cüneyt Aysan oldu. İddialı bir şekilde hazırlanan dizinin reyting konusunda başarılı olup olmayacağı da merak edilen konular arasında.

Barbaros Oyuncuları Kadrosu


Çağatay Ulusoy (Oruç Reis)

Dünyaca ünlü oyuncu TRT 1 kanalında yayınlanacak olan Barbaros dizisi için imzayı attı. 1990 yılında İstanbul’a gelen yakışıklı oyuncu 30 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünü tamamlamıştır. Bu mesleğin kendisini yansıtmadığını düşünen Çağatay Ulusoy Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. 2009 yılında model olarak işe başlayan usta isim 2010 Best Of Model Turkey yarışmasında birinci olmuştur.

Bu gelişmeden sonra cast ajanslarının dikkatini çekmeyi başarmış dizi dünyasına atılmıştır. Ülkemizin yetiştirdiği global oyunculardan biri olan Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisinde canlandırdığı karakterle simasını ve adını akıllara kazıtmayı başarmıştır. Şimdilerde Netflix’te yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinin başrol oyunculuğunu yapmaktadır. Çağatay Ulusoy’un Barbaros dizisinde hangi karakteri canlandıracağı açıklandı. Yakışıklı oyuncu Barbaros Hayrettin Paşa’nın ağabeyi olan olan Oruç Reis karakterine hayat verecek.

En geç Eylül ayında çekimlerine başlanacak olan Barbaros dizisinin hangi gün yayınlanacağı ise henüz belli olmadı. Oyuncuları ve karakterleri netleştikçe yazımız güncel tutulacaktır. Takipte kalınız.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.