Baraj Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Baraj dizisi daha önce gündeme gelmiş ancak son anda ertelenmişti.

Yeni Dizi Baraj dizisi Yağmur Ünal’ın yeni dizisi.  Daha önce geçmişte Sefa Önal’ın kaleminden çıkan ve yönetmen koltuğunda Orhan Aksoy’un oturduğu Baraj filmi yepyeni yüzlerle baraj dizisi olarak seyirci ile buluşacak. Baraj filminde Türkan Şoray, Tarık Akan, Naser Malek Motiee ile birlikte rol almıştı. Şimdi sevilen film dizi olarak evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor.

Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’ın baş rol olacağı Baraj dizisini Med Yapım yapacak. Senaryosunu da Hasan Tolga Pulat yazıyor.

Yapımcılığını  Med Yapım üstleniyor.
Senaryosunu Hasan Tolga Pulat kaleme alıyor.
Yönetmenliğini şuan net değil.


İlginizi Çekebilir: NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM?

Baraj Dizisi Konusu

Yönetmenliğini Orhan Aksoy’un yaptığı 1977 tarihli filmin başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan yer alıyor. Filmde, bir barajın yapımında ustabaşı olan Nazım’ın, genelevde çalışan Aysel ile olan aşkları anlatılıyor. Gönül Postası aracılığı ile mektuplaşmaya başlayan ikili zaman içerisinde birbirlerine aşk duymaya başlarlar…

Baraj Dizisinin de konusunun Baraj Filmi ile aynı olacağı, zaman ve mekanların oyuncuların farklı olması sebebi ile de konunun filminden biraz daha uzun anlatılması için senaryonun ona göre yazılacağı düşünülüyor.


İlginizi Çekebilir: DİZİ İZLERKEN PARA KAZANIN

Hazırlıkları süren dizi 2020 sezonunda, son dakika bir değişikliği olmazsa Kanal D ekranlarında olacağı söyleniyor.

Baraj Dizisi Oyuncuları

Baraj dizisi

Yağmur Ünal

 oyuncu kadrosu netleştikçe haberimiz güncellenecektir.

Bu Yazımızda Size Ne Hazırladık: