Baraj Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Finalde Neler Olacak?

Burak 20 Mar 2020 Baraj  0

Başladığı dönem itibariyle şanssız olan Baraj dizisi yayınlanan ilk bölümüyle beklenen reyting oranını yakaladı diyebiliriz. Herkesin eve kapandığı bu dönemde çıkması avantaj gibi görünse de korona virüs’ün yayılım hızına göre yayın hayatına erken ara verme ihtimali seyircisini korkutuyor. İlk bölümünü beğenen seyirci Baraj dizisini uzun soluklu bir yapım olarak görmek istiyor. Bu nedene bağlı olarak yayınlandığı ilk günden itibaren Baraj dizisi Ne Zaman Final Yapacak soruları akıllara gelmeye başladı. İşte cevabı..

Öncelikle Baraj dizisi reytinglerine baktığımız zaman 7.73 oranla Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hemen altında kendine yer buldu. Günümüzde çıkan dizilerin çoğu ilk bölümünde bu başarıyı yakalayamamıştı. Gerek kadrosu gerek konusu bakımından kaliteli bir yapım olduğunu ve uzun soluklu çalışmanın verimi olarak gösterebileceğimiz bu başarı başta baraj dizisi yönetmeni Orhan Aksoy olmak üzere  bütün set çalışanlarını memnun etti.

Salı günlerinin lideri olmayı planlayan dizinin en büyük rakibi ise EDHO olarak görünüyor. Peki ilk bölümüyle Survivor yarışmasını gerisinde bırakmayı başaran Baraj dizisi Final Ne zaman?

Baraj Dizisi Finali Ne Zaman? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

18 Martta yayın hayatına başlayan Baraj dizisi yaptığı muhteşem başlangıçla FOX TV’ye yakışır bir yapım olduğunu belli etti. Reyting sonuçlarına baktığımızda Baraj dizisi final bölümü için konuşmanın erken olduğunu düşünüyoruz. Ama gelen tepki ve bizim kendi izlenimlerimiz doğrultusunda minimum 2 sezon ekranlarda kalacak diye düşünüyoruz. Tabii bu sezon yakalayacağı başarı diziyi 5-6 sezon yayınlanmaya da sürükleyebilir. Bize sorarsanız Baraj dizisinin en az 4-5 sezonu var. Ülkede yayılan koronavirüs yüzünden erken ara vermek zorunda kalmazsa liderliğe bile oynayacağını düşünüyoruz.

Baraj Dizisi Final Bölümünde Neler Olacak?

Nehir ve Nazım aşkını konu alan Baraj dizisi final bölümü şimdiden herkesi meraklandırmış gibi görünüyor. Kesin olmamakla beraber Nehir’in zamanla gerçek Nazım’a aşık olacağını ve dizinin mutlu sonla biteceğini düşünmekteyiz.

Baraj Dizisi Oyuncularına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.