Banu Alkan Dünya Güzellerim’den Neden Ayrıldı?

Kadrosunda Banu Alkan, Bülent Ersoy, Burcu Esmersoy ve Safiye Soyman’ın yer aldığı Dünya Güzellerim programının 2. sezonunda ne yazık ki kadronun en komik ismi Banu Alkan yer almama kararı aldı. Bu ayrılık kararı ise Dünya Güzellerim izleyicisini oldukça üzdü.

Daha önce Diva Bülent Ersoy ile defalarca kavga eden Banu Alkan’ın ayrılık sebebinin ise bu aşırıya giden kavgalar olduğu konuşuluyor. Şuanda kimse tarafından resmi açıklama yapılmasa da kulislerde Banu Alkan’ın yerine yeni sezonda yapımcının Demet Akalın ile devam edeceği bunun için de Demet Akalın’a çok cazip bir teklif gittiği gelen bilgiler arasında.

Banu Alkan’ın Dünya Güzellerim’de ayrılma sebebi şuanda bilinmiyor ancak Diva Bülent Ersoy’un Ya ben ya o; Banu Alkan varsa ben yokum demiş olabileceğini tahmin ediyorum; zira Bülent Ersoy ile Demet Akalın’ın arasını iyi olduğu daha önce Demet Akalın’ın Bülent Ersoy’a yaptığı göndermeler ve iltifatlardan biliniyor.

dizibilgi google play

Banu Alkan Dünya Güzellerim’den Neden Ayrıldı? (5 Yorum)

 1. Bülent ersoy her kesi küçük düşürüyor.Banu hanım iyi biri komikde.Programı onun için izliyorum

 2. diva olduda ne oldu insanlara bagırarak inciterek çok bilmişlik yaparak çok bilen insan hiçbirşey bilmez diva yı çıkarmaları lazım bu ülkede 4 tane dünya güzeli yokmu filiz akın hülya koçyigit 2 sinide siz bulun bu kanal nasıl kanal

 3. Diva ve Banu alkan olayını da sonra anlatacam tabii
  Ve diva eğer gerçekten ya o ya ben dediysen kadının ekmeğiyle oynadıysan sana teesüf ederim

  Ve afrodit Diva yapımcıları tercihe zorlamadıysa sen kendi özgür iradenle gittiysen meydanı neden boş bıraktın ki…

 4. Esas olayın özünü kaçırmadan izleyen yan komşumuz anlatmıştı bana o zamanlar Zor sevdayı yayınlanıyordu ahhhh ahhh nasıl da pisi kadın billoranim asaf ahmet hanı köşeye sıkıştırdı
  O bölümü hatırlayalım:
  Tenvir:Ahhh jeremi jeremi….
  Ben sana aşıktım jeremi
  Bir kadın sadece aşık değildir
  Aynı zamanda annedir de
  Necma’nın yengesi olamadım
  Ama İmranla evlenip Necma’nın düşmanı olucam hihaaha 🙂

  Ahh teno ahh seni çook òzledim be