Balçiçek İlter Kimdir? Balçiçek İlter Evli mi? Balçiçek İlter Kaç Yaşında?

Burak 26 Ağu 2017 Haberler  0

Balçiçek İlter herkes onu gülüşüyle tanıyor. Gülmeye başladığında susturmak çok zordur. Zaten biz de onu bu yüzden çok seviyoruz. Gülmenin kendisine çok yakıştığı Balçiçek 16 Haziran 1973 tarihinde Bursa‘da dünyaya geldi. Anne ve babası Ankara’da yaşadığı için kendisi İstanbul’da büyükanne ve büyükbabasının yanında yetişti. 7 yıl boyunca bale dersi aldı. Liseyi İstanbul’da Dame de Sion Fransız Lisesi‘nde okudu. Lise bittikten sonra bir yıl Paris‘te yaşadı. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu.

Fransızcası çok iyi olduğundan, Cosmopolitan Dergisi için çeviri yaparak meslek hayatını sürdürdü. Daha sonra Aktüel Dergisi‘nde çalıştı. Sabah gazetesinde yazarlık yaparken yazdığı yazılardan dolayı ağır eleştiriler alınca Haber Türk’e geçti ve burada 2013 yılına kadar yazılarını sürdürdü. Sonra sırasıyla Türkiye ve Takvim gazetelerinde çalıştı. 

Balçiçek İlter 1996 yılında ünlü reklamcı Ali Pamir ile evlendi. Ancak 2010 yılında boşandı ve “Pamir” soyadından vazgeçip kendi soyadını aldı. Lal ve Kuzey adında ikiz çocukları vardır. Şu anda ismi Star TV’de yayınlanacak olan Kriminal olayları ele alacak olan Olay Yeri isimli  bir programla anılıyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.