Bahtiyar Ölmez Handan (Naz Elmas) Kimdir ?

Burak 20 Şub 2018 Babamın Günahları  0

Bahtiyar Ölmez Dizisi Handan Kimdir ?

Sevilen Dizi Bahtiyar Ölmez dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Baba Yapım imzalı dizi oyuncu kadrosuna önemli bir takviye yaptı. Güzel oyuncu Naz Elmas Bahtiyar Ölmez dizisinde Handan karakterine hayat verecek. Handan dizide Rıfat’ın eski karısı ve Tahir’in öz annesidir. Çekici bir kadın olan Handan’ın annelik ile de pek ilgisi yoktur.

 Naz Elmas Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

1983 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Açelya Elmas’ın kardeşidir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü tamamlamıştır. Üniversite yıllarının sonlarında ekranlarda yer alaya başlamıştır. Haziran Gecesi isimli dizi ile kariyerine başlayan oyuncu bu dizide Özcan Deniz’in sevgilisi Havin’i canlandırmıştır. Daha sonra Candan Öte isimli dizide Gülen karakterini canlandırmıştır.

Reklam filmlerinde de boy gösteren oyuncu bir çok ünlü markanın reklamında yer almıştır. Doktorlar dizisinin kadrosunda da yer alan Naz Elmas burada Eylül karakterine hayat vermiştir. Daha sonra Ay Tutulması isimli dizi ile kariyerine devam etmiş bu dizinin ardından da ekran ömrü uzun olmayan Bir Ömür Yetmez dizisinde yer almıştır.

Yine ekranlara erken veda eden dizilerden biri olan Ustura Kemal dizisinde Rum Kızı Angeli karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Güzel Çirkin dizisinin kadrosunda yer alan güzel oyuncu Filinta dizisi ile kariyerini sürdürmüştür. Oyuncu bazı sinema filmleri ile beyaz perde de boy göstermiştir.

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Bahtiyar Ölmez Handan (Naz Elmas) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Çok güzel bi kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir