Bahar(Ezgi Asaroğlu) O Hayat Benim Dizisinden Neden Ayrıldı

Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim Dizisinden Neden Ayrıldı [mavitext]5 mart 2017[/mavitext]

O Hayat Benim dizisinde 5 mart 2017 pazar günü yayınlanan yeni bölümde Bahar ve Ateş çok ağır bir silahlı saldırıya uğradı; ancak siz değerli O Hayat Benim izleyicilerine güzel bir haberim var. Hem Bahar hemde Ateş zor zamanlar geçirecek. Ateş öldürmedi bir çocuk yüzünden ölüm ile burun buruna gelip vurulurken; Bahar ise beyninde ki tümör nedeniyle çok ağırlaşacak ve öldü sanılacak; ancak Ezgi Arslanoğlu O Hayat Benim Dizisinden ayrılmayacak.

Bahar ölümün kıyısından son anda dönecek; hem Bahar hemde Ateş yaşayacaklar. Bahar iyileşecek; ancak Ateş sakat kalacak

Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim Dizisi 2017[kirmizitext]Güncelleme: [/kirmizitext][mavitext]O Hayat Benim  dizisinde Bahar karakterine hayat veren Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim projesine devam kararı aldı. O Hayat Benim dizisi yönetmeni Hamdi Alkan’ın ayrılmasının Ezgi Asaroğlu’nun geri dönmesinde önemli bir etken olduğunu düşünüyoruz.[/mavitext]

Fox Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden O Hayat Benim’den şok bir ayrılık daha yaşandı. O Hayat Benim dizisinde 2 sezondur başrol oynayan Ezgi ASAROĞLU sosyal medya hesabı üzerinden O Hayat Benim  dizisinden ayrıldığını açıkladı. İşte o açıklama

o hayat benim bahar neden ayrıldı açıklaması

Bahar Neden O Hayat Benim’den Ayrıldı?

Ezgi Asaroğlu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada neden diziden ayrıldığı konusunda hiç bir açıklama yapmadı. Ezgi Asaroğlu sadece kendisine destek verenlere çok teşekkür etti.

O Hayat Benim dizisi yapımcısı Pastel Filmden ise Ezgi Asaroğlu’nun canlandırdığı Bahar karakteri ile ilgili bir açıklama gelmedi.

Bilindiği üzere Bahar cinayet suçundan dolayı hapse girmişti. Bahar’ın  O Hayat Benim dizisinden ayrılması da hapse düşmesi ile olacak gibi; ancak Bahar’ın  O Hayat Benim’den nasıl ayrılacağı tam olarak bilinmiyor.

O Hayat Benim ezgi araslanoğlu gittiDaha önce de  Ahu SUNGUR(Hülya), Ceyda Ateş(Cemre), İclal Aydın (Hasret) Zeynep Eronat(Mücella Demirci) de bu sezon O Hayat Benim dizisinden ayrılmıştır.

O Hayat Benim dizisinden daha önce iki oyuncu ayrılmıştı ki bu iki oyuncunun  O Hayat Benim dizisinden ayrılma sebebi ise açıklanmıştı.  O Hayat Benim dizisinden Yeşim Ceren BOZOĞLU(Nuran) ve Birgül ULUSOY (Sakine)  O Hayat Benim dizisi yönetmeni Hamdi Alkan ile yaşadıkları çatışma ve anlaşmazlıklardan dolayı ayrılmıştı; ancak şuanda Ezgi Asaroğlu’nun neden O Hayat Benim dizisinden ayrıldığı açıklanmadı.

READ  O Hayat Benim Bahar ve Ateş Öldü mü 12 Mart

Konu ile ilgili açıklamalarda sayfamız güncellenecektir.

O Hayat Benim dizisinde Bahar karakterinin rolünün bittiği ve senaryonun değişeceği için diziden ayrıldığı da kulislerde konuşuluyor.

Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim Fotoğraf Galerisi

Bahar(Ezgi Asaroğlu) O Hayat Benim Dizisinden Neden Ayrıldı (10 Yorum)

  1. keşke cıksaaa baharrrrrrrrrrr ezgiiii asaroglluuuuuuu l ove you kalpppppppp bay bayyyyy