Menü Aç/Kapat
Bahar(Ezgi Asaroğlu) O Hayat Benim Dizisinden Neden Ayrıldı O Hayat Benim 27.06.2016
Bahar(Ezgi Asaroğlu) O Hayat Benim Dizisinden Neden Ayrıldı

Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim Dizisinden Neden Ayrıldı [mavitext]5 mart 2017[/mavitext]

O Hayat Benim dizisinde 5 mart 2017 pazar günü yayınlanan yeni bölümde Bahar ve Ateş çok ağır bir silahlı saldırıya uğradı; ancak siz değerli O Hayat Benim izleyicilerine güzel bir haberim var. Hem Bahar hemde Ateş zor zamanlar geçirecek. Ateş öldürmedi bir çocuk yüzünden ölüm ile burun buruna gelip vurulurken; Bahar ise beyninde ki tümör nedeniyle çok ağırlaşacak ve öldü sanılacak; ancak Ezgi Arslanoğlu O Hayat Benim Dizisinden ayrılmayacak.

Bahar ölümün kıyısından son anda dönecek; hem Bahar hemde Ateş yaşayacaklar. Bahar iyileşecek; ancak Ateş sakat kalacak

Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim Dizisi 2017[kirmizitext]Güncelleme: [/kirmizitext][mavitext]O Hayat Benim  dizisinde Bahar karakterine hayat veren Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim projesine devam kararı aldı. O Hayat Benim dizisi yönetmeni Hamdi Alkan’ın ayrılmasının Ezgi Asaroğlu’nun geri dönmesinde önemli bir etken olduğunu düşünüyoruz.[/mavitext]

Fox Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden O Hayat Benim’den şok bir ayrılık daha yaşandı. O Hayat Benim dizisinde 2 sezondur başrol oynayan Ezgi ASAROĞLU sosyal medya hesabı üzerinden O Hayat Benim  dizisinden ayrıldığını açıkladı. İşte o açıklama

o hayat benim bahar neden ayrıldı açıklaması

Bahar Neden O Hayat Benim’den Ayrıldı?

Ezgi Asaroğlu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada neden diziden ayrıldığı konusunda hiç bir açıklama yapmadı. Ezgi Asaroğlu sadece kendisine destek verenlere çok teşekkür etti.

O Hayat Benim dizisi yapımcısı Pastel Filmden ise Ezgi Asaroğlu’nun canlandırdığı Bahar karakteri ile ilgili bir açıklama gelmedi.

Bilindiği üzere Bahar cinayet suçundan dolayı hapse girmişti. Bahar’ın  O Hayat Benim dizisinden ayrılması da hapse düşmesi ile olacak gibi; ancak Bahar’ın  O Hayat Benim’den nasıl ayrılacağı tam olarak bilinmiyor.

O Hayat Benim ezgi araslanoğlu gittiDaha önce de  Ahu SUNGUR(Hülya), Ceyda Ateş(Cemre), İclal Aydın (Hasret) Zeynep Eronat(Mücella Demirci) de bu sezon O Hayat Benim dizisinden ayrılmıştır.

O Hayat Benim dizisinden daha önce iki oyuncu ayrılmıştı ki bu iki oyuncunun  O Hayat Benim dizisinden ayrılma sebebi ise açıklanmıştı.  O Hayat Benim dizisinden Yeşim Ceren BOZOĞLU(Nuran) ve Birgül ULUSOY (Sakine)  O Hayat Benim dizisi yönetmeni Hamdi Alkan ile yaşadıkları çatışma ve anlaşmazlıklardan dolayı ayrılmıştı; ancak şuanda Ezgi Asaroğlu’nun neden O Hayat Benim dizisinden ayrıldığı açıklanmadı.

Konu ile ilgili açıklamalarda sayfamız güncellenecektir.

O Hayat Benim dizisinde Bahar karakterinin rolünün bittiği ve senaryonun değişeceği için diziden ayrıldığı da kulislerde konuşuluyor.

Ezgi Asaroğlu O Hayat Benim Fotoğraf Galerisi
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

Bahar çıkarsa film bukadar izlenmez bence cikarmasinlar

Cevapla

Miya

Bahar bu dizinin en masum en guzel karakteri simdide hasta olmesin ne olur

Cevapla

Ebru

O hayat benimde bahar ölmesin ates ve bahar kızı Nuran mutlu olsunlar

Cevapla

aynur

Ezgijim neden ayrilyosun ya ban seni cok ama cok sevyorum lutfan ayrilma

Cevapla

serenay adsızzzzzzz

keşke cıksaaa baharrrrrrrrrrr ezgiiii asaroglluuuuuuu l ove you kalpppppppp bay bayyyyy

Cevapla

Anonim

Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. cok guzel dizi

Cevapla

melek

ne zaman bashliyor dizi

Cevapla

Anonim

o heyat benim ne zaman basliyor

Cevapla

Anonim

Ezgi Asaroğlu diziden ayrılmasın dizinin tadı kalmaz.Bașka biri dizide çok yapmacık durur.

Cevapla

adsiz

Ezgi keske diziden ayrilmasan

Popüler Haberler