Bahar Şahin Kimdir (Kayıt Dışı İnci)

Burak 26 Ağu 2017 Kayıtdışı  0

Fox TV ekranlarından yayınlanmaya başlayacak olan Kayıt Dışı dizisinde Erkan Petekkaya ve Songül Öden başrolleri paylaşacak.  Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler’in kaleme aldığı Kayıt Dışı dizisini Cevdet Mercan yönetirken yapımcı olarak Karga Seven Türkiye ile anlaşıldı.  Kayıt Dışı dizisinin çekimleri  7 ağustos salı günü başladı.

Zengin bir oyuncu kadrosu ile seyirciye merhaba demeye hazırlanan dizide karakterler de belli olmaya başladı. Kayıt Dışı dizisinde İnci rolünde oynayacak olan oyuncu Bahar Şahin olacak. O Hayat Benim dizisinde canlandırdığı Müge karakteri ile tanınmıştır.

Bahar Şahin Kimdir ?

26 Mayıs 1997 yılında Artvin’de dünyaya gelmiştir. 1.65 cm boyunda 48 Kg ağırlığında, yeşil gözlere sahip güzel bir oyuncudur. Oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu ilk dizi deneyimini Fox TV’ de yayınlanan O Hayat Benim dizisindeki Müge rolüyle yaşamıştır. Sonrasında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Lise Devriyesi dizisinde Işıl karakterini canlandırmıştır. Bahar Şahin bu dizide Mehmet Ozan Dolunay, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan ile birlikte başrol oynamıştır.

Bahar Şahin İnstagram

https://www.instagram.com/baharsahiin/?hl=tr

 

 

 

 

 

Kayıt Dışı Neden Yok ? Final mi Yaptı ?
Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl
Kayıtdışı Adnan Kimdir (Uğur Polat Kimdir? Kaç Yaşında)
Kayıtdışı Arda Kimdir? (Burak Yamantürk Kimdir? Kaç Yaşında? )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.