Badem Şekeri Filmi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Fox Tv’nin yeni dizisi Badem Şekeri 16 Nisan 2020 perşembe gününden itibaren 5 serisiyle beraber Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Fox Tv bir yaz filmi için daha çekimlere başladı. Başrollerinde son olarak Aşk ve Gurur dizisinde Murat karakterine hayat veren Alper Saldıran ile son olarak Şahane Damat dizisinde Melike karakterine hayat veren Burcu Özberk’in yer alacağı Badem Şekeri filmi için çekimler Çanakkale’de başlamıştı. Badem Şekeri Filmi Nerede Çekiliyor diye merak eden okurlarımız bu bağlantıdan ilgili yazıya ulaşabilirler.

Badem Şekeri filmi bir ege filmi olması beklenirken kanalının ise kesin olarak Fox TV olduğunu öğrendik. Badem Şekeri dizisinin şuanda yönetmeni ve yapımcısını bilmiyoruz ancak Badem Şekeri Dizisinin çekimlerine şuanda Çanakkale’nin şirin bir  ilçesinde devam ettiğini söyleyebiliriz. 2020 – Nisan ayında Fox TV’de Serileri Yayınlanan Badem Şekeri filmi Oyuncuları güncel listesi ise şöyle:

Badem Şekeri Oyuncuları

Alper Saldıran

1984 yılında İstanbul’da doğan Alper Saldıran 32 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. 2004 yılında Bir Dilim Aşk dizisi ile ilk defa izleyici karşısına çıkan Alper Saldıran Beni Böyle Sev dizisinde Ömer Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde Mustafa karakteri ile dünyaya açılmıştır.

Burcu Özberk

1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Burcu ÖZBERK 28 yaşındadır. Güzelliği ile tüm dünyanın dikkatini çeken güzel oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde güzelliği ile sultan rolünü kapan güzel oyuncu şuan ki ününü Güneşin Kızların dizisinde oynadığı Nazlı karakterine borçludur.

Burcu Altın

1984 yılında dünyaya gelen Burcu Altın 33 yaşındadır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sahne ve Görüntü Sanatları Oyunculuk bölümü mezunudur. Son olarak Beni Böyle Sev ve Kaçın Kurası dizilerinde rol almıştır

Mehmet Atay

1957 doğumlu olan Mehmet Atay Bizim Evin Halleri ve Yılanların Öcü dizisi ile tanınmış deneyimli tiyatrocudur.

Selçuk Veysel Zurnazanlı

Badem Şekeri Filminde Hüseyin karakterini canlandıran usta oyuncu bu filmden sonra Hakan: Muhafız dizisinde rol almıştır.

Hayati Akbaş

1977 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hayati Akbaş, Amerika’da oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Çukur dizisinde rol almıştır.

Eyşan Özhim

1970 yılında dünyaya gelen usta oyuncu 50 yaşındadır. 1990 yılında Türkiye güzeli seçilmiştir.

Badem Şekeri Filmi Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Badem Şekeri Filmi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (12 Yorum)

  1. Badem Sekeri dizi olarak ayni kadro ile ayni formatla dizi olarak cekilse sevkat yerimdar kadar populer bir dizi olabilir yine basrollerini alper ssldiran burcu ozbek burcu altin selcuk veysel…

  2. dizinin nasil oldugunu tahmin ede biliyorum filmin isminden tahmin ede biliyorum