Babil Nehir (Gizem Kala) Kimdir? Sevgilisi Boyu Kilosu Yaşı

Ekranların yeni fenomen dizisi olmaya hazırlanan Babil dizisinde kadro tamamıyla oturdu. 17 Ocak Cuma akşamı seyircisiyle buluşacak olan Babil dizisinde Nehir karakterini Gizem Kala canlandıracak. Ay Yapım’ın iddialı dizilerinden biri olan Babil’in reyting konusunda sıkıntı yaşamayacağı düşünülüyor. En büyük rakibi Hercai olan dizinin seyirciyi birbirlerine kutuplaştıracak düzeyde bir dizi olduğu bile söyleniyor.

Hepimizin merakla beklediği dizi de bir çok usta oyuncu yer alıyor. Dizinin babası olarak adlandıracağımız İrfan karakterini canlandıran usta oyuncu Halit Ergenç Babil dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Aslı Enver, Nur Fettahoğlu gibi isimlerinde başrol aldığı dizinin uzun soluklu olması bekleniyor.

Babil Nehir Karakteri (Gizem Kala) Kimdir?

Babil dizisinde Nehir rolünü canlandıracak olan Gizem Kala henüz taze kan olarak anılmaktadır. Reklam filmlerinde gösterdiği performansla yapımcıların dikkatini çeken güzel oyuncu ilk olarak Can Kırıkları dizisinde tek bölümlük rol alan yetenekli oyuncu daha sonra 2017 yapımı olan Ölene Kadar dizisinde kalıcı rol almayı başarmıştı.

1993 Yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan genç oyuncu 27 yaşındadır. Kadir Has Üniversitesi ‘nde eğitim görmüş ve bir çok reklam filminde rol almıştır. Ciddi anlamda ilk olarak ATV’de yayınlanan Ölene Kadar Dizisinde rol almış ve gösterdiği performans onu Babil dizisine kadar getirmiştir. Babil Nehir (Gizem Kala) Boyu 1.73cm, Yaşı 27, Kilosu 50,  Burcu İkizler, Sevgilisi yok, İnstagram Adresi: @gzmkala ‘dır. Ekranların yeni yüzü olan Gizem Kala’ya Babil dizisinde başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play