Babil Final Ne Zaman? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Burak 21 Oca 2020 Babil  0

Dizi şöleni yaşadığımız 2020 yılı, seyir keyfini katlayacak yeni bir diziye daha tanıklık etmeye başladı. Star TV’de yayınlanmaya başlayan Babil dizisine gelen olumlu tepkiler olumsuz tepkilerin yanında çığ gibi büyük. Seyircinin özlediği tarzda belirli bir kesime hitap eden Babil dizisi bir akademisyenin hayatını konu alıyor. Peki Babil final ne zaman?

Yeni yılın ilk çeyreğinde çoğu dizinin final yapmasıyla beraber yapımcıların yoğun olarak çalışma yaptığını, bizlerle yeni dizileri tanıştırdıklarını söylemeden geçemeyeceğiz. Seyircinin kaliteli dizi arayışının farkına varan dizi yapımcıları yeni çıkardıkları dizilere özen göstermek zorunda olduklarını anladılar. Babil dizisinde bunun örneğini görmekteyiz. Öncelikle kalite kokan yapımlara hasret kaldığımız bu dönemde bizleri böylesi sağlam bir diziyle buluşturdukları için yapımcılara teşekkür etmeden geçemiyoruz. Konu ve kadro bakımından çoğu diziye taş çıkartan Babil dizisi ilk bölümüyle beraber kitlesini yakalamayı başardı.

Olumlu olumsuz her tepkiyi göz önünde bulunduran senarist ve yönetmen, uzun soluklu bir dizi için iskeleti sağlam tuttu ve masraftan kaçınmadı. Halit Ergenç’in başrol oynadığı dizi daha çok eğitimli, akademisyen kadro tarafından beğenildi. Babil dizisi İftira uğruna işinden olan bir karakteri konu almakta. Yaşadığı zorlukları aşan, her olumsuz durumun karşısında güçlü durmayı başaran bu karakterin seyirci tarafından beğenildiğini rahatlıkça söyleyebiliriz. Babil dizisi kadrosuna baktığımızda ise yabancı olduğumuz simaları göremiyoruz çünkü kadro adından söz ettirmeyi başaran tecrübeli oyunculardan oluşuyor. Oyuncuların maliyeti arttıran en önemli faktör olduğu Babil dizisinin uzun soluklu olması reyting sıralamasında üstlerde yer bulmasından geçiyor.

Babil Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün, Hangi Kanalda?

Digiturk’te internet dizisi olarak yayınlanması düşünülen  Babil dizisi Star TV ile anlaşarak adını cuma gününe yazdırdı. Babil Dizisi yeni bölümleriyle her cuma Star TV’de yayınlanıyor.

Babil Final Ne Zaman? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Henüz taze olan Babil dizisinde final için konuşmanın erken oluğu kanaatindeyiz ama 7 bölümün hazır olduğu ve kanalla şimdilik 7 haftalık anlaşma yapıldığını söylemiş olalım. Cuma günleri yayınlanan dizinin en büyük rakipleri Hercai ve Arka Sokaklar olması her ne kadar izleyiciyi tedirgin etse de rakiplerinin aksine farklı kesimlere hitap eden Babil dizisinin seyirci kitlesi de farklı. Kısacası gelen reyting sonuçları Babil dizisinin kaç bölüm yayınlanacağını belirleyecek. Star TV’nin enleri arasına şimdiden adını yazdırmayı başaran Babil dizisinin uzun soluklu olacağını düşünmekteyiz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.