Babil Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanal da Yayınlanacak?

Güncel Son Bilgi: Babil dizisi Hangi Kanalda yayınlanacak sorusunun cevabı az biraz netlik kazandı.  Ay Yapım’ın Halit Ergenç, Birce Akalay, Mesut Akusta ve Aslı Enver’in de rol aldığı dizi için dijital platform yerine Star TV ve FOX’la görüşmeye başladı. Yapımcı Kerem Çatay Star TV ile prensipte anlaştı. Uluç Bayraktar’ın yönettiği dizinin dijital platform için 70 – 80 dakika olarak çekilen bölüm süresinin Star TV’de ne kadar olacağı ise şimdilik bilinmiyor. Dizi ile ilgili ilk gelişmeler ve dizinin ilk fragmanı yazımızın devamında. Gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Babil dizisi ile ilgili önemli gelişmeler olmakta. Daha öncesinde dijital platformda yayınlanacağı duyurulan babil dizisi, son gelen bilgilere göre

Babil dizisi, daha önce açıklandığı gibi beIN Connect’te yayınlanmayacak. beIN Media Group ve Ay Yapım’dan ortak açıklama

beIN Media Group ve Ay Yapım olarak aldığımız ortak kararla “Babil” dizisinin beIN Connect Platformunda yayınlanmayacağını bildirmek isteriz. Her iki kuruluş açısından da yayın takvimiyle ilgili değişen zamanlamaların taraflara uymaması sebebiyle yapılan anlaşmayı maalesef karşılıklı olarak sona erdirmiş bulunmaktayız.

beIN Media Group ve Ay Yapım farklı ve yeni projelerde iş birlikteliklerine devam edecektir.

 

babil dizisi hangi kanalda yayınlanacak ne zaman başlayacak

Babil Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturduğu, Senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Oyuncu Kadrosunda Türkiye’nin en başarılı oyuncularından olan Halit Ergenç, Ozan Güven, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi usta oyuncular bulunmakta.

İlginizi Çekebilir Dizinin Oyuncu Kadrosu

“Babil” dizisinin ilk sezonu 13 bölümden oluşuyor. Babil dizisi için Star TV ve FOX’la da görüşüldüğü konuşuluyor.

Babil Ne Zaman Başlayacak?

Babil dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizinin başlangıcı ile ilgili kesin bir tarih verilmezken 2020 yılının ilk aylarında başlaması bekleniyor.

Babil Dizisi ilk Fragman Para Nedir? Siz Neyi Seçerdiniz?

Para nedir? Güzel bir soru. Sizce de para nedir?

Para bazıları için lüks bir hayattır, bazıları içinse basit bir ihtiyaçtır. Ya iyi bir insan olup her şeyi kaybedecek, yada hayatındaki her şeyden vazgeçip oğlunu kurtaracak. Siz neyi seçerdiniz?

BABİL DİZİSİ İLK FRAGMAN

 

 

 

dizibilgi google play