Babil Eda Kimdir? Nur Fettahoğlu Boyu Yaşı Sevgilisi

Burak 17 Oca 2020 Babil  0

Yeni yılda bizleri meraklandırmayı başaran Babil dizisi için geri sayım başladı. 17 Ocak’ta ilk bölümüyle Star TV ekranlarının yeni dizisi olarak ekranlara gelecek olan dizinin başrollerini Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Ozan Güven, Mesut Akusta, Birce Akalay ve Aslı Enver üstleniyor. Dizinin sağlam kadrosu ve konusu onu farklı bir boyuta da sokuyor. Yurt dışında da  yayınlanacak olan dizinin ismi The Choice olarak anılacak.

Babil Eda Kimdir?

İrfan’ın eşi olarak ekranlara gelecek olan Eda karakteri kocasını çok seviyordur. Hırs ve korku üzerine kurulan bu karakter ailesine bağlı olduğu kadar hırslarıyla karşı karşıya kalması ailesini sıkıntıya sokabilecek seviyededir. Babil dizisinde Eda karakterini başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu canlandıracak.

Nur Fettahoğlu Kimdir?

1980 yılının kış aylarında Almanya’da dünyaya gelen Nur Fettahoğlu aslen Rizelidir. Yaşı 40 ‘ı aşan oyuncunun günümüzdeki performansı büyüleyici etkisini korumaktadır. Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı bölümü okuyan Nur Fettahoğlu ilk olarak bankacı olarak çalışıyordu. Oynadığı dizi ve filmlere baktığımızda castlerin dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk kariyerine Benden Baba Olmaz dizisi ile adım attı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizide ise Mahidevran Sultan karakteri ile gönülleri fethetmeyi başaran Nur Fettahoğlu, ilk evliliğini borsacı Murat Aysan ile yaptı. Nur Fettahoğlu Boyu 1.69cm, Kilosu 54, Burcu Akrep, İnstagram Adresi @eclipsnf ‘dir. Usta oyuncuya Babil dizisinde başarılar diliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir