Babamın Günahları Zümrüt (Müjde Uzman) Kimdir ?

Burak 02 Oca 2018 Babamın Günahları  0

Babamın Günahları Zümrüt Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Star Tv’nen merakla beklenen yeni projelerinden Babamın Günahları dizisi Çarşamba günleri ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin ilginç konusunun yanı sıra dizide yer alacak oyuncular da merak edilmeye başlandı. Bunlardan biride son olarak Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız güzel oyuncu Müjde Uzman . 

Güzel oyuncu dizide Zümrüt adlı karakteri canlandıracak. Zümrüt 30 lu yaşlarına yeni girmiş güzel bir kadındır. Ferruh karakterinin sevgilisidir. Fakat ilişkileri artık sona yaklaşmıştır. Zümrüt Ozan’a aşıktır ve Ferruh’tan kurtulup Ozan ile birlikte olma derdindedir. Fakat bunun kolay olmayacağını anlar ve Feride’den yardım ister.

babamın günahları dizisi zümrüt

Babamın Günahları Zümrüt (Müjde Uzman) Yaşı Boyu Sevgilisi :

1984 İstanbul doğumlu oyuncu 1.72 boyunda ve 55 kg dir. Gerçek mesleği Pazarlama müdürü olan oyuncu daha sonra  modellik yapmaya başlamıştır. Ardından Dream Tv de müzik programı sunmuş daha sonra da oyunculuğa yönelmiştir. 2008 yılında Paramparça Aşklar isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. 2011 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Amin karakterini canlandırmış ve büyük beğeni toplamıştır. Daha sonra 20 dk ve Eşkiya Dünyaya hükümdar olmaz dizilerinde yer almıştır.

müjde uzman babamın günahları

2014 yılında çekilen ve başrollerini Murat Boz ve Büşra Pekin’in canlandırdığı Hadi İnşallah filmi ile beyaz perde de boy göstermiştir. Oyuncu bir dönem kansere yakalanmış fakat erken teşhis ile hastalığı yenmeyi başarmıştır. Oyuncu Ali Ozan Akın ile birliktelik yaşamaktadır.

 

Bahtiyar Ölmez Handan (Naz Elmas) Kimdir ?
Babamın Günahları İlk Fragmanı Yayınlandı
Babamın Günahları Dizisi Nerede Çekiliyor Fragmandaki Akvaryum Nerede
Babamın Günahları Oyuncuları Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.