Babamın Günahları Oyuncuları Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu

Burak 25 Eyl 2017 Babamın Günahları  0

Yapımcılığını Ans Film’den başarılı yapımcı Abdullah Oğuz’ın üstleneceği Babamın Günahları dizisi Two Weeks” isimli Kore dizisinin Türkiye uyarlaması olacak. Babamın Günahları dizisi ekim veya kasım ayında Star Tv ekranlarında olması bekleniyor.

İşlemediği bir cinayetten dolayı hayatı zindan olan Ozan bu cinayeti sevdiği kadına zarar gelmemesi için üstlenir ancak Ozan’ın sevdiği kadından bir çocuğu olmuştur ancak haberi yoktur. Ozan’ın sevgilisi Yeşim çocuğunu tek başına büyütür ancak çocuk ilik kanseri olunca uygun ilik babasından alınmak zorunda kalır. Ozan kızını bulduktan sonra yine işlemediği bir cinayetle karşı karşıya kalır.

Babamın Günahları  dizisinin başrollerinde ise Kadir Doğulu ve Melisa Sözen yer alıyor. Babamın Günahları dizisi daha önce Kefaret ismi ile basına tanıtılmıştı.

Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu

Kadir Doğulu(Ozan)

1982 yılında Mersin’de dünyaya gelen Kadir DOĞULU 34 yaşındadır. Müzisyen ve modacı Kemal DOĞULU’nun abisidir. Televizyona Küçük Sırlar dizisi ile başlayan çıkan Kadir DOĞULU devamında Pis Yedili ve Fatih Harbiye gibi başarılı dizilerinde de rol almıştır. Kadir DOĞULU son olarak ise Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde  Mehmet Giray rolü ile izleyici ile buluşmuştur.

Ozan sevgilisi Yeşim’e zarar gelmemesi için işlemediği bir cinayeti kabullenmek zorunda kalır. Hapisten çıktıktan sonra bir kızı olduğunu öğrenen Ozan için hayat bir anda değişir. 

Melisa Sözen(Yeşim)

31 yaşında ve İstanbulludur. Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl gibi diziler ile tanımış son olarak Beş Kardeş dizisinde Fahriye rolünü canlandırmıştır.

Yeşin Ozan’ın sevgilisidir. Ozan hapse girmeden ondan hamile kalmıştır. Yeşim Ozan’ın hapse düşmesi ile kızı Zeynep’i tek başına büyütür; ancak Zeyno ilik kanseri olunca Yeşim kızgın olduğu babası Ozan’ın karşısına çıkar ve yardım ister. 

Mustaya Uğurlu(Ferruh)

İsmail Demirci

Mehrnoush Esmaeilpour

 

 Gökçen Bilge Çiftçi(Zeyno) Çocuk oyuncu 

İlik kanseri olan bir çocuk. Babasını tanımadan büyüyen Yeşim ve Ozan’ın kızı.

Sezin Akbaşoğulları

Ferruh’un karısı

Müjde Uzman

Son olarak; Muhteşem Yüzyıl, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kiralık Aşk dizilerinde rol almıştır.

Babamın Günahları Tanıtım Fragmanı

Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
Şaşkın Bakkal 216 Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)
Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
mucize doktor oyuncu kadrosu
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

“Babamın Günahları Oyuncuları Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu” üzerine 1 yorum

  1. rebeka dedi ki:

    çok güzel dizi babamın günahları bayılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.