Babamın Günahları Dizisi Nerede Çekiliyor Fragmandaki Akvaryum Nerede

Burak 28 Eyl 2017 Babamın Günahları  0

Yapımcılığını Ans Film’den başarılı yapımcı Abdullah Oğuz’ın üstleneceği Babamın Günahları dizisi Two Weeks” isimli Kore dizisinin Türkiye uyarlaması olacak. Babamın Günahları dizisinin yakında Star TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Tanıtım fragmanı yayınlanan dizide  Kadir Doğulu ve Melisa Sözen başrollerde oynuyor. Fragmanda Ozan ile kızı büyük bir akvaryumda dolaşmaktadır. Oldukça güzel ve büyük olan bu akvaryum ise İstanbul’da yer alıyor. 

Dizide kısa bir süre çekimleri devam edecek olan yer İstanbul Sea Life Akvaryum. Burası  İstanbul Bayrampaşa’da Forum İstanbul adlı alışveriş merkezi bünyesinde yer alan İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük akvaryumudur. Aynı zamanda 8 bin metrekarelik alanda, 80 metrelik cam sualtı gözlem tüneliyle dünyanın en büyük 5. akvaryumudur.

Dizinin çekimleri kısa bir süre burda devam edecek ancak dizinin geneli İstanbul’da çekilecek. Dizi sevenlerine ilk bölümü ile güzel bir sürpriz yaptı bence. Hem böyle bir akvaryumun varlığından hem de hayvan sevgisi adına güzel bir başlangıç sayılır.

Babamın Günahları Dizisinin çekimleri ile ilgili ilerleyen günlerde daha daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Babamın Günahları Tanıtım Fragmanı

Bahtiyar Ölmez Handan (Naz Elmas) Kimdir ?
Babamın Günahları Zümrüt (Müjde Uzman) Kimdir ?
Babamın Günahları İlk Fragmanı Yayınlandı
Babamın Günahları Oyuncuları Babamın Günahları Oyuncu Kadrosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.