Babamın Ailesi Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakter Listesi

Babamın Ailesi Dizisi Genel Bilgiler

Dizimizin ismi Babam ve Ailesi olarak değiştirilmiştir.

Babamın Ailesi DizisiKanal D aile dizilerine bir yenisini daha ekliyor. Babamın Ailesi dizisinin eylül ayında Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor. Yapımını Gold Filmin üstlendiği yönetmenliğini ise Nihat Durak’ın üstlendiği Babamın Ailesi dizisinin başrollerinde ise Ayça Bingöl ve Bülent İnal yer alacak.

Babamın Ailesi Dizisi Konusu

Babamın Ailesi dizisinde parçalanmış bir aile babası konu alınacak. İki farklı şehirde iki farklı ailesi olan bir adamın hem kahkaha hemde hüzün ve sıkıntılarla dolu hikayesini konu alınacak

Babamın Ailesi Dizisi Oyuncu Listesi

Bülent İNAL(Kemal)

1973 yılında Urfa’da dünyaya gelen Bülent İnal 43 yaşındadır. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2002 yapımı Azad dizisinde başrol oynaması ile kendisini göstermiş daha sonra ise Ihlamurlar Altında Yılmaz Akın karakteri ile de ünlü olmuştur. Son olarak ise Urfalıyam Ezelden dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştır.Babamın Ailesi Dizisi Oyuncusu bülent inal (1)

Ayça BİNGÖL(Nilgün)

1975 yılında İstanbul’da dünyay gelen güzel oyuncu ilerlemiş yaşına rağmen güzelliğini korumayı başarmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Cemile ve Benim Adım Gültepede dizisinde ki Gülümser karakteri ile özdeşleşmiştir.

Babamın Ailesi Dizisi Oyuncusu ayça bingöl

Sercan Badur(Mert)

1990 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 26 yaşındadır. İlk olarak Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile ekranlara gelmişti. Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde

babamın ailesi sercan bodur mert

Ceyda Düvenci(Suzan)

1977 Bursa doğumlu güzel oyuncu 39 yaşındadır. Son olarak Maral: En Güzel Hikayem dizisinde rol almıştır.

ceyda düvenci babamın ailesi dizisi oyuncusu

Babamın Ailesi dizisi tam liste oyuncu kadrosu açıklandıkça sayfamıza eklenmeye devam edecektir.

Babamın Ailesi Dizisi Tanıtım Fragmanı

Babamın Ailesi dizisi fragmanları ve tanıtımı şuanda yayınlanmamıştır.