Babam ve Ailesi Kemal İplikçi Öldü mü?

Babam ve Ailesi dizisinin 14 kasım pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde şok bir sahne ile izleyici sarsılacak. Babam ve Ailesi dizisinde Kemal karakterine hayat veren Bülent İnal Babam ve Ailesi dizisinden ayrılacak mı?

Aziz’in elinden oğullarını kurtaran Kemal’in başı bir türlü dertten kurtulmuyor. Kemal yeni ailesini eşine dostuna tanıtmak için bir parti verir. Partiye yeni ailesi ile katılan Kemal önce annesi Macide’nin partiye gelmesi ile şok olan Kemal ve Nilgün daha sonra Suzan’ın Tamer’i koluna takarak sevgilisi olarak göstermesi ile yıkılır.

Kemal annesi Macide hanımın tehditlerine boyun eğmezken Aziz partiyi basar ve Kemal’i öldüreceğini söyler. Kemal her ne kadar Aziz’den korkmadığını söylese de Aziz boğuşmada Kemal İplikçi’yi vurur.bulent-inal-babam-ve-ailesi-dizisinden-ayrilacak-mi-resimleri

Vurulan Kemal iplikçi yere yığılır. Aziz ve adamları hemen partiden kaçar. Suzan ve Macide ise büyük şoktadır. Kadir ise hemen babasını bir araba ile hastahaneye yetiştirir. Kemal yoğun bakımdadır ve kurtulması bir mucizedir; zira çok kan kaybetmiştir.

  Bülent İnal Babam ve Ailesi dizisinden ayrılacak mı?babam-ve-ailesi-kemal-oldu-mu-resimleri

Bülent İnal kesinlikle Babam ve Ailesi dizisi oyuncu kadrosundan ayrılmayacaktır. zira Babam ve Ailesi dizisi 7. bölüm çekimleri bu hafta yapıldı ve Babam ve Ailesi setinde Bülent İnal’da vardı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Babam ve Ailesi Kadir Öldü mü Caner Şahin Diziden Ayrılacak mı?

Babam ve Ailesi Kemal İplikçi Öldü mü? (1 Yorum)