Baba Candır Ayegül Kimdir? Dilara Gönder Kimdir?

Baba Candır dizisine Ntv’den harika transfer. Sürekli Ntv’de futbol haberi izleyen takipçilerimiz ünlü spor programları sunucusu Dilara Gönder’i Baba Candır dizisinde gördükten sonra çok şaşıracakşlar; zira Dilara Gönder Baba Candır dizisinde dudakları uçuklatacak güzelliğini izleyici karşısına çıkaracak.666666

Baba Candır dizisine 6 kasım pazar akşamı ekranlara gelen 45. bölümü ile dahil olan Dilara Gönder dizide Ayşegül karakterine hayat verecek. Ayşegül karakteri daha önce Haluk ile nişanlanmış ancak nişandan ayrılmıştır. Şimdi ise Ayşegül’ün en önemli hedefi Ece’nin elinden Haluk’u almaktır. Ayrıca Haluk ve Ece lisede de bir birlerine aşıktırlar.

Baba Candır Ayegül  Gerçek Adı?

Baba Candır dizisinde Ayegül karakterine Dilara Gönder hayat verecek. Peki Dilara Gönder kimdir? İşte detaylar6666

Dilara Gönder Kimdir?

1983 yılında Almanya’nın Herrenberg şehrinde dünyaya gelen Dilara Gönder 36 yaşındadır. Türk televizyonlarında hem oyunculuk hem sunuculuk yapmaktadır. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezunudur. FBTV’de “MusicBox” isimli programla sunuculuk yaparak bu sektöre girmiştir. 2010 yılında NTV Spor’a transfer olmuş ve spor programı sunuculuğu yapmaktadır. En son Star tv’de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karakterini canlandırmıştır.  2 kızı vardır.

 Dilara Gönder Fotogaleri

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adını Sen Koy 3. Sezon 366. Bölüm 17 Eylül Pazartesi Fragmanı