Baba Candır 5 Şubat Yeni Bölüm Neden Yok? 57. Bölüm neden Yayınlanmıyor?

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Baba Candır  5 şubat pazar akşamı 57. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkması bekleniyordu; ancak Baba Candır  dizisinden kötü haber geldi. Sizlere kötü haber vermek istemeyiz ancak Baba Candır dizisi 57. bölüm teknik nedenlerden dolayı bu hafta ekranlara gelemeyecek. 

5 şubat pazar akşamı Baba Candır programının geçen hafta yayınlanan 56. bölüm tekrarı izleyicisi karşısında olacak. Baba Candır  dizisinden ise bazı sıkıntılar yaşanıyor. Zira Sertan Erkaçan bilindiği üzere geçen haftalarda Baba Candır dizisine Yaman karakteri ile dahil olmuştu. Sertan Erkaçan sosyal medya hesaplarından Baba Candır dizisi yönetmeni senarsiti ve yapımcısına öfke kusmuş ve bu işi yapamayacaksınız yapmayın rezil ettiniz demişti. Sertan Erkaçan’ın Baba Candır ile ilgili yaptığı bu açıklamanın ardından dizide bazı sıkıntılar yaşandığı biliniyordu ancak kimse Baba Candır’ın bu hafta ekranlara gelemeyecek kadar çalkalandığını fark etmemişti.

Baba Candır 12 Şubat pazar akşamı 57. bölümü ile Trt 1 ekranlarında olacak.

Baba Candır 57. bölüm fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

 

Baba Candır 5 Şubat Yeni Bölüm Neden Yok? 57. Bölüm neden Yayınlanmıyor? (16 Yorum)

  1. BENCE SERCAN İYİ OYUNCU BEN HİÇ AYSMANIN OĞLU VAR YA YİGİT ONUN OYUNCULUGUNDAN İGRENDİM DOGRUSU DİZİYİ BOZDU RESMENN

  2. oo sekan iyi bir oyuncu bence ben kimi sevmedim biliormusuuz yav şu aysimanı oglunu hic gözüm utmadı ben sevmadim onu

  3. Ya arkadaş baba candır güzel bir aile dizisi ama o haluk karakteri biraz fazla cıvık onu görünce kanalı değiştiriiyorum biraz derli toplu olabilir

      • “Baba candır fanı” Nurten isimli kız efendi şekilde seviyeli şekilde yorum yapmış niye hakaret ediyorsun sorunlu musun sen !!! O çıksa izlenmezmis bilmem neymiş. Lafa gelince herkes özgür demeyi biliyorsunuz. Kendinizle aynı fikirde olmayan biri olunca durduk yere hakaret etme aşağılamaya çalışma gibi durumlara giriyorsunuz….