Baba Candır 19 Mart’ta Final mi Yapacak? Gün mü değiştirecek?

Baba Candır dizisi 16 nisan pazar günü 66. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. İşte MF yapımdan gelen resmi açıklama. Baba Candır dizisi final yaptıktan sonra Trt 1 ekranlarında pazar akşamları Lise Devriyesi dizisi başlayacak.

Ne yazık ki Baba Candır dizisi ile ilgili final haberimiz doğru çıktıç

Trt 1 ekranlarının 2. sezonu ile ekranlara gelen Baba Candır dizisi ile ilgili önemli bir karar alınması bekleniyor. 25 ocak çarşamba günü çekimlerine başlanan Lise Devriyesi dizisinin gününün pazar olması kararlaştırıldı. Lise Devriyesi dizisi ile bölümü ile 26 mart pazar akşamı ekranlarda olacak. Bu durumda Baba Candır dizisi ya gün değiştirecek yada final yaparak ekranlara veda edecek.

Benim tahminim Baba Candır dizisinden daha kötü olan Trt 1 dizileri var. Özelikle benim tahminim pazartesi akşamları ekranlara gelen Hangimiz Sevmedik dizisi 6 mart pazartesi günü 2.04 reyting ile kendi özetinin bile gerisinde kalmayı başardı. Benim tahminin Baba Candır dizisi yerine Hangimiz Sevmedik dizisi  final yapacak ve Baba Candır dizisi pazartesi gününe alınacak.

Her ne olursa olsun Baba Candır dizisi pazartesine alınsa bile final yapmaktan kurtulamaz; zira pazartesi haftanın en zor günlerinden biri ve izleyici tamamen kendini bir diziye kaptırmış durumda. Ben Baba Candır dizisinin ömrünü çok görmüyorum

Baba Candır 19 Mart’ta Final mi Yapacak? Gün mü değiştirecek? (1 Yorum)

  1. Bizim Çocukların bile muhteşem SAÇMA bulduğu bir dizi..Kaldırılması çok iyi olur..2 bölümden sonra dayanamadık diziye..