Azize Dizisi Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Azize Dizisi Neden Yok?

Oyuncu kadrosunda Azize’nin başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel yer alıyor. Yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturduğu, dizinin senaryosu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak’a ait.

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olarak ekranlara 19 Kasım Salı akşamı Kanal D’de izleyiciyle buluşarak merhaba diyen Azize dizisi, ilk 3 bölümü ile reytinglerde pek de beklenilen bir başarı sergileyemedi.

Azize Dizisinin Günü Neden Değişti

Azize yeni bölümüyle, yeni günü 14 Aralık Cumartesi 20.00’da Kanal D’de ekranlarında olacak. Hekimoğlu dizisinin 17 Aralık Salı günü başlayacak olması nedeni ile Kanal D, Azize dizisini Cumartesi gününe aldı. Azize dizisinin yeni bölümünü artık yeni gününde ekranlarda olacak.


İlginizi Çekebilir: NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM?

Azize Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Azize Dizisinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Kanal D ekranlarında yeni başlayacak, sezonun en önemli yapımlarından birisi olarak gösterilen Hekimoğlu dizisi için gün belirlendi. Dizi Kanal D’nin planına göre, ya perşembe günü ya da hafta sonu yayınlanabilecekti. Eğer Perşembe yayınlanmış olsa Mucize Doktor dizisi ile rakip olacaktı. Ancak Kanal D, Salı akşamları izleyicilerle buluşan Azize dizisinin gününü Hekimoğlu dizisine verdi. Azize dizisini de Cumartesi gününe aldı. Böylelikle Mucize Doktor ile günleri çakışmamış oldu.

Kadın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çocuk dizileri ile rekabet edecek olan Hekimoğlu’nun başlama tarihi de belli oldu. Yeni hastane dizisi Hekimoğlu 17 Aralık Salı günü saat 20.00’de ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak.


İlginizi Çekebilir: DİZİ İZLERKEN PARA KAZANIN

Bu Yazımızda Size Ne Hazırladık: