Azize Dizisi 4 Ocak 2020 Yeni Bölüm Var mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Burak 03 Oca 2020 Azize  0

Azize Dizisi 4 Ocak Neden Yok?

Oyuncu kadrosunda Azize’nin başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel yer alıyor. Yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturduğu, dizinin senaryosu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak’a ait.

Yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olarak ekranlara 19 Kasım Salı akşamı Kanal D’de izleyiciyle buluşarak merhaba diyen Azize dizisi, ilk 3 bölümü ile reytinglerde pek de beklenilen bir başarıyı sergileyemediği için günü cumartesiye alınmıştı.

Azize Dizisinin Günü Neden Değişmişti

Azize dizisi yeni günü Cumartesi günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu dizisinin 17 Aralık Salı günü başlayacak olması nedeni ile Kanal D, Azize dizisini Cumartesi gününe aldı. Azize 4 Ocak Yeni Bölüm var mı?

Azize 4 Ocak Yeni Bölüm var mı?

Azize Dizisinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Henüz ekranlarda yeni olarak tabir edebileceğimiz dizinin yeni bölümü ne yazık ki 2 hafta bizimle olamayacak. Bu yeni başlayan bir dizi için dezavantaj olarak görülse de kolaj bölümünün yayınlanması bekleniyor. Yani izlemek isteyip başını kaçıranlar için Özel Bölüm adı altında bugüne kadar oynanan 7 bölümün özeti seyirciye izletilecek. Yani ne yazık ki yılbaşı nedeniyle televizyon kanallarının ortak aldığı karar 2 hafta yeni bölüm yayınlamamak üzerine. O yüzden Azize Yeni Bölüm bu hafta yayınlanmayacak.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir