Azeri Öğrencinin Komik Bıkkınlığı

Başlık Komik bıkkınlık olsa da hayatın acı bir gerçeğini bir çocuğun tatlı dilinden güzel bir anlatımı.

Azeri kız çocuğunun okula gitmekten bezmiş yakarışı. Yaşı küçük ama yakarışı büyük, ağlayarak anlatmak istedikleri çocuğun sevimliliği ve dilin güzelliği ile çok anlamlı.

Hayatın tamda gerçeğini küçük yaşında anlamış kavramış, dile getiriyor. Geri planda olan babası sanırım çocuğa hekim olacaksın diye uyarı veriyor. Çocuk kendi kararını kendisi vermiyor. Onun adına birileri karar veriyor o da onaylıyor. Oysa hayat çocuğun hayatı, gelecek onun ama başkaları yön veriyor. Ne olacaksın? diyorlar, ana olacam diyor. arkadan ama olmaz önce hekim olacaksın diyorlar. Onu da olacam diyor. e usağa kim bakacak? diyorlar. Ona da men bakacam yine mene eziyet olacak diyor.

Sözün kısası Oy kuzum sevsinler seni hayatı şimdiden çözmüşsün serzenişlerinde haklısın.

Videoyu izleyip sizlerde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

AZERİ ÖĞRENCİNİN KOMİK BIKKINLIĞI

Azeri Öğrencinin Komik Bıkkınlığı Video

dizibilgi google play

Azeri Öğrencinin Komik Bıkkınlığı (2 Yorum)

  1. Merhaba.Çocugu bu hale getirmek dogrumu? Kızcığaz haksızmı? Degil.Okullarda çocukların yükü çok ağır,çekemiyorlar.O yüzden okulu sevmiyorlar.Sevgi yoksa ders kalitesinden danışmağa degmez.
    Anne-babalar çocuklarının yeteneklerine uygun onları yönlendire bilirler.ama mecbur etmek olmaz.Ben mecbur etmegin aleyhineyim.hatta nefret ediyorum.bu benim sübjektif görüşüm.