Ayşegül Günay Kimdir( Oğul dizisi Müeddet)

Burak 22 Ağu 2017 Oğul  0

Oğul dizisi için geri sayım başladı. Fox Tv ekranlarında ocak ayında yayınlanması beklenen dizinin yapımcılığını Digiflame Productions’un üstlenirken dizinin hikayesi Çiğdem Savaşoğlu yazacak. Dizide rol alacak oyuncular da belli olmaya başladı. Dizide Ekin Mert DAYMAZ, Barış Falay ve Ataberk Mutlu ve Ayşegül Günay’ın rol alacağı belirtiliyor.

Oğul dizisinde anne olarak rol alacak Müeddet Ayşegül Günay tarafından canlandırılacak. Herşey olabilirsin de hayatta, bir anaya oğul olabilir misin? gibi bir girişle tanıtım fragmanı yayınlanan dizide en önemli karakter  Müeddet olacak.

Oğul Dizisi Ayşegül Günay Kimdir ?

Oğul dizisinde  Müeddet karakterini oynayacak olan Ayşegül Günay 9 Kasım 1969 yılında Eskişehir’de doğdu. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 48 yaşındaki ünlü oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Aynı zamanda bir tiyatro oyuncusu olan Ayşegül Günay evli ve 2 çocuk annesidir.

Yer Gök Aşk dizisinde Sultan karakteriyle herkesin gönlünde taht kurmayı başaran oyuncu Kaybolan Yıllar, Derman, Eşref Saati, Küçük Kadınlar, Aile Saadeti, Osmanlı Cumhuriyeti, Lale Devri, , Sümela’nın Şifresi: Temel, Moskova’nın Şifresi: Temel, Yer Gök Aşk ve Asla Vazgeçmem gibi dizi ve filkmlerde oynamıştır. Ayrıca Avatar adlı sinema filminde de seslendirme sanatçısı olarak görev yapmıştır.

Oğul Dizisi Tanıtım Fragmanı

Oğul Dizisi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Oğul Dizisi Nerede Çekiliyor Şanlıurfa Halfeti
Oğul Dizisi Dizi Müziği Fon Müziği
Oğul Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir