Ayhan EROĞLU Kimdir? (Savaşçı Mihri Kimdir?)

Ayhan EROĞLU Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Savaşçı dizisi oyuncu kadrosu günden güne genişliyor. Bilindiği üzere son haftalarda Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna Çağrı Şensoy Kürşat rolü ile Gaye EVİN Çiğdem rolü ile Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Ayhan EROĞLU ise Savaşçı dizisinde tutsak düşen bir terörist karakter olan Mihri karakterine hayat verecek. Dizide Kılıç timi teröristlerin korkulu rüyası olmaya devam edecek. Doktor Albay Kopuz’u ve Kılıç Timini yok etmek için yeni bir plan yapacak. Kılıç Timi önce Doktor’un eline düşse de verilen büyük mücadele sonrası teröristleri rehin alacaklar.

Ayhan EROĞLU Kimdir?

1976 İstanbul doğumlu olan Ayhan EROĞLU 41 yaşındadır. Son olarak Adanalı, Kurtlar Vadisi Pusu, Arka Sokaklar gibi dizilerde rol almıştır. Sektöre daha 1994 yılında Orhan Gencebay’ın Batsın Bu Dünya klibinde oynayarak girmiştir.

Ayhan EROĞLU Savaşçı Dizisinde Geçici Olarak Yer Alacak

Savaşçı türü asker dizilerine bir çok terörist gerçek yaşama uygun olarak konuk oyuncu şeklinde kadroya dahil olur. Zira çok çabuk öldürülürler ve kadrodan ayrılırlar. Ayhan EROĞLU’nu hayat verdiği Mihri karkateri muhtemelen itirafçı olacak ve hapishaneye gönderilecektir.

dizibilgi google play