Menü Aç/Kapat
Ayça Ekin Beğen Sen İste Yeter’e Katılıyor Kısmetse Olur 08.08.2017
Ayça Ekin Beğen Sen İste Yeter’e Katılıyor

Kısmetse Olur Programı ile milyonlarca kişi tarafından tanınan ve çok sevilen Ayça Ekin Beğen 14 ağustos pazartesi günü ekranlara gelecek ve hafta içi ger gün 13:15’de Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak Sen İste Yeter programına dahil olacak. Şuanda Ayça Ekin Beğen’in Sen İste Yeter programına hangi konuda yaşadığı sıkıntı için başvurduğu bilinmiyor ancak fragman da beklediği kişi için her şeyi yapabileceğini dile getiriyor.

Hande Ataizi’nin sunumu ile ekranlara gelecek Sen İste Yeter programı hayatın içinde yaşanan her türlü sıkıntının çözümü için Fox Tv ekranlanrında olacak.  Ayça Ekin Beğen’in Aykut Alagöz ile ilişkisi oldukça çalkantılı geçmiş hatta Aykut Alagöz’ün Ayça Ekin Beğen’i darp ettiği ve bu nedenle ikilinin ayrıldığı haberleri gündemi meşgul etmişti.

Takip edebildiğimiz kadarı ile Sen İste Yeter programına Ayça Ekin Beğen Aykut Alagöz için çıkmış olmaz zira araları oldukça iyi. benim tahminim Sen İste Yeter’de Ayça ailesini arayacak. Bu program Ayça Ekin Beğen’in popülaritesine de katkı sağlayacak zira uzun zamandır bir program da boy gösteremediği için kendisine yeni fanlarda bulmakta zorlanıyor olmalı.

Sen İste Yeter 1. Bölüm Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

google

ne oluyor ya anlamadim

Cevapla

Anonim

ne oluyor ya anlamadim

Cevapla

Anonim

Ayka azeri sana ne kendin rezil salak haywan

Cevapla

ayse

Unli olsun sana size ne unlulen neresi artik onlarda insan bunlarda insan size ne kendiniz rezil salak nankorler

Cevapla

adimi napcan ?

salaklar akilsizlar istemiyosaniz izlemeyin ayrica agiz tadiniz yoksa def olup gidin salaklar sapiklar pisliklaerrrr

Cevapla

Anonim

Sizlere katiliyorum aklimiza kazinan ayca yok oldu bence rezilligin boylesi yok yani

Cevapla

azeri ayka

Yemin ederim oyle rezillik.

Cevapla

Asi

Rezillikten basga bi sey deyil

Cevapla

ayka azeri

Ya bu ne arkadaw ya here kendisini unlu yapmak icin kendisini oldurmediyi kaldi. bu ne arkadawya.. ne oldu kismetse olur bitdi wimdi nerde unli olucam ekranlara gorunuyum diye bu prqorami mi buldu? bu ne yaa disarda cok komik gorunyo ya bu kadarida olmazyaa

Popüler Haberler