Ayça Ekin Beğen Sen İste Yeter’e Katılıyor

9 yorum
555

Kısmetse Olur Programı ile milyonlarca kişi tarafından tanınan ve çok sevilen Ayça Ekin Beğen 14 ağustos pazartesi günü ekranlara gelecek ve hafta içi ger gün 13:15’de Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak Sen İste Yeter programına dahil olacak. Şuanda Ayça Ekin Beğen’in Sen İste Yeter programına hangi konuda yaşadığı sıkıntı için başvurduğu bilinmiyor ancak fragman da beklediği kişi için her şeyi yapabileceğini dile getiriyor.

Hande Ataizi’nin sunumu ile ekranlara gelecek Sen İste Yeter programı hayatın içinde yaşanan her türlü sıkıntının çözümü için Fox Tv ekranlanrında olacak.  Ayça Ekin Beğen’in Aykut Alagöz ile ilişkisi oldukça çalkantılı geçmiş hatta Aykut Alagöz’ün Ayça Ekin Beğen’i darp ettiği ve bu nedenle ikilinin ayrıldığı haberleri gündemi meşgul etmişti.

Takip edebildiğimiz kadarı ile Sen İste Yeter programına Ayça Ekin Beğen Aykut Alagöz için çıkmış olmaz zira araları oldukça iyi. benim tahminim Sen İste Yeter’de Ayça ailesini arayacak. Bu program Ayça Ekin Beğen’in popülaritesine de katkı sağlayacak zira uzun zamandır bir program da boy gösteremediği için kendisine yeni fanlarda bulmakta zorlanıyor olmalı.

Sen İste Yeter 1. Bölüm Fragmanı

Related Post

READ  Sen İste Yeter Neden Final Yaptı Neden Yayından Kaldırıldı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ayça Ekin Beğen Sen İste Yeter’e Katılıyor (9 Yorum)

  1. Unli olsun sana size ne unlulen neresi artik onlarda insan bunlarda insan size ne kendiniz rezil salak nankorler

  2. salaklar akilsizlar istemiyosaniz izlemeyin ayrica agiz tadiniz yoksa def olup gidin salaklar sapiklar pisliklaerrrr

  3. Ya bu ne arkadaw ya here kendisini unlu yapmak icin kendisini oldurmediyi kaldi. bu ne arkadawya.. ne oldu kismetse olur bitdi wimdi nerde unli olucam ekranlara gorunuyum diye bu prqorami mi buldu? bu ne yaa disarda cok komik gorunyo ya bu kadarida olmazyaa