Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur’a Ne Zaman Gelecek? İşte Tam Tarih

Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur’a Geliyor

Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur yeni sezon fotoğrafları Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’un yeni sezon tüyoları da bir bir gelmeye başladı. Şuanda Kısmetse Olur evinde 4. hafta çekimleri yapıldı. Kısmetse Olur evine 3. hafta dahil olacak yeni isme ise çok şaşıracaksınız.

Kısmetse Olur evinde ilk sezon olay yaratan hareketleri ve karakteri ile kah kendini sevdiren kah nefret ettiren Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur’un üçüncü haftası eve gelin adayı olarak gelecek.

Daha önce ilk sezonda evde taliplerini aramış ve ikinci sezonda da davet edilmiş Adnan Kızıltaş ve Semih Kurtulmuş gibi isimlerde evde yer alıyor.  Ayça Ekin Beğen’in de Kısmetse Olur’a gelmesi ile Kısmetse Olur’da toplam 5 isim geçen sezondan devam edenlerden oluşmuş olacak.

Ayça Ekin Beğen instagram adresinden ise Ayça Ekin Beğen katılacağı haberlerini doğruladı. Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur'a geri dönecek resimleri

 

Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur’a Ne Zaman Gelecek? İşte Tam Tarih (7 Yorum)

  1. aycam seni cok seviyorum eger gidersen daha hic izlemem ve kimse izlemez senin icin izleniyo sen gelmeden coook sikiciydi