Aybike Esin Tumluer Kimdir? Neden Cinsiyet Değiştirdi. Atlas Karan Tumluer Kimdir?

Burak 02 Eyl 2019 Haberler  0

Aybike Esin Tumluer cinsiyet değiştirdi! Oyuncu ismini Atlas Karan Tumluer olarak değiştirdi. Rüzgar Erkoçlar ve Neslihan Doğrusöz’ün cinsiyet değiştirmelerinin ardından Aybike Esin Tumluer’in de 2 yıl önce cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı.

Aybike Esin Tumluer kimdir, kaç yaşındadır? hangi dizilerde oynadı? İşte Aybike Esin Tumluer ile ilgili tüm merak edilenler.

aybike esin tumluer neden cinsiyet değiştirdi

Aybike Esin Tumluer Kimdir? (Atlas Karan Tumluer)

Aybike Esin Tumluer, 1988 yılında dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra İnternational School of Comic Acting’de drama ve tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı. 2017 yılında vizyona giren ‘Şansımı Seveyim’ adlı sinema filminin yanı sıra ‘Her Şey Yolunda Merkez’ ve ‘İlişki Durumu Karışık’ isimli dizlerin kadrosunda yer aldı. ‘Sesli Güldüm’ komedi programında ise, ‘Kocasız Okşan’ karakterine hayat verdi. İki yıl önce cinsiyet değiştiren göğüslerini aldıran oyuncu Aybike Esin Tumluer, Atlas Karan Tumluer ismini aldı.

2013 yılında Her Şey Yolunda Merkez dizisindeki Diyet Hanife karakteri ile oyunculuk kariyerine başlayan Aybike Esin Tumluer, ardından Ah Neriman dizisinde bulundu. İlişki Durumu Karışık dizisine çocuk bakıcısı Gülendam karakteri ile katılan oyuncu, en son 2017 yılında Hayati ve Diğerleri dizisinde Nurten karakterine hayat vermişti.

CİNSİYET DEĞİŞTİRDİ

Ses sanatçısı Onur Akay’a konuşan oyuncu, önemli açıklamalar yaptı.

Konservatuardan yakın dostu olan Tumluer ile ilgili bir yazı kaleme alan Onur Akay, detayları internet sitesinde paylaştı.

Oyuncu ismini Atlas Karan Tumluer olarak değiştirdi.

Onur Akay, “İlişki Durumu Karışık isimli dizide çocuk bakıcısı ‘Gülendam’ karakteriyle hepimizin sevgisini kazanan ve konservatuardan yakın dostum olan 1988 doğumlu Aybike Esin Tumluer’den, uzun süre haber alamamıştım ve bu hafta sonu kendisi ile konuştuğumda hayatımın şokunu yaşadım. Önce telefonunu başka biri açtı zannettiğim anlarda, bana cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğunu itiraf etti. O artık Atlas Karan Tumluer’di” diyerek konuyu gündeme taşıyan kişi oldu.

İşte oyuncunun son hali:

“MUTLUYUM”

Onur Akay’ın soruları ve Tumluer’in yanıtları şöyle:

Değişim süreci ne zaman başladı?

4 yıl önce başladı ama hep böyleydim.

Ne zaman ameliyat oldun?

2 yıl önce ameliyat oldum.

Nasıl duymadık?

Zekiyim, duyurmadım, her şey tamamlansın istedim ve mutluyum dedi.

En son Hayati ve Diğerleri dizisi ile ekranda yer alan Tumluer, polis memuru Nurten karakterine hayat vermiş ve rolünün gereği olarak da erkeksi halleriyle dikkat çekmişti.

aybike esin tumluer son hali

Akay, internet sitesindeki yazısında şu konulara da dikkat çekti:

“2015 yılında Aybike Esin Tumluer’i, Filiz Taçbaş’la rol aldığı ‘Prova’ isimli doğaçlama tiyatro oyununda izlemiştim ve sahneden doğaçlama olarak bana takılmış, hepimizi kahkahaya boğmuştu.

Aybike Esin Tumluer, 2018 yılında ‘Hayati ve Diğerleri’ adlı komedi dizisinde polis memuru Nurten Salıkhan karakterini canlandırdığında ise, aslında kendisini erkeksi tavrı ile öne çıkan bir rolde izlemiştik.

Atlas’cım çok yakışıklı olmuşsun ve yeni hayatında her şeyin gönlünce olmasını diliyorum.”

Aybike Esin Tumluer Atlas Karen Tumluer Son Hali

aybike esin tumluer atlas karen

 

aybike esin tumluer son hali

aybike esin tumluer cinsiyet değiştirdi son hali aybike esin tumluer son hali atlas karen tumluer kimdir

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.