Avlu Dizisinde Naciye (Hülya Şen) Neden Ayrıldı?

Burak 19 Şub 2019 Avlu  0

Avlu dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Naciye karakterini canlandıran Hülya Şen projeden ayrıldığını duyurdu.

Başarılı oyuncu Hülya Şen diziden ayrıldığını şu sözlerle duyurdu:

“Her kadının bir hikayesi vardır, insanın yaşadığı coğrafya kişinin kaderidir.
Naciye;

Korkak ve sindirilmiş, hayatın zorlukları içinde kendini deliliğe vurmuş, sevgi yoksunu bir kadın. Çok değer verdiği saçlarını sıfıra vurulurken, sadece kocası beğenmeyecek diye veryansın eden biçare.

BİR SÜRE ARA VERİYORUM

Hayata dik durduğu tek alan anneliği, evladı söz konusu olunca tırnaklarını çıkartan toplum suçlusu.. 31 bölüm nefes verdiğim Naciye karakterime, bir süre ara veriyorum. Güldüren, ağlatan düşündüren ve yüreğinize dokunan, başka karakterlerde buluşmak ümidiyle.

Başta can dostum Yüksel Aksu olmak üzere Star TV ,Limon yapım ailesine,Hülya gezer ve canım Şafak Balıma..

Bu kadar kadın üzerine kurulmuş bir projede, bütün egolarını evde bırakıp, büyük bir dostluk içinde çalışan; Şifacım Demet’e, canım Cerenime, Nurselciğime,
24 saat nazımı çeken Nurhakıma Ümmücüğüme, yan yan oynadığım bütün oyuncu arkadaşlarıma…

Gecesi gündüzü olmuyan senaryo,yazım gurubumuza, Bizden sonra giden set emekçilerine , yapıma, prodüksiyona, kameramanlara, ışıkçılara, sesçilere, makyözlerimize, kostümcülerimize, ulaştırmaya ve bütün Avlu aileme teşekkür ederim.Hepiniz sağ olun varolun hakkınızı helal edin.

En çok da SİZ sevgili seyircilerimiz; sevgi ile bize ayırdığınız o muhteşem saatler için teşekkür ederim.”

Hülya Şen’in daha sonra diziye dönüp dönmeyeceği ise henüz belli değil…

Hülya Şen 

29 şubat 1968 Balıkesir doğumlu. 1.63 boyunda. 55 kilo. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu. TV izleyicilerin farklı projelerden tanıdığı oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Cengiz Kücükayvaz ile evliydi. Ancak çift özel sebepler nedeniyle evliliklerini noktalamak zorunda kaldı. Bu evlilikten Ofelya isimli bir kız çocukları olan eski çift halen görüşmeyi sürdürmektedir.

Sinema, tiyatro ve dizilerden tanınan başarılı oyuncu aldığı eğitimi yer aldığı projelerde net bir şekilde göstermektedir. Rol aldığı projeler ile pek çok ödüle de layık görülen oyuncu, Komik Bir Aşk Hikayesi filminde hayat verdiği karakter ile de ilgi çekmiştir. 2002 Zerda, 2008-2011 Küçük Kadınlar, 2015 Hatırla Gönül projelerinde yer alan oyuncu, 2013 yılında da Ah Evlendim Vah Evlendim tiyatro oyunuyla da sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Hülya Şen 2006 yılındaki Paramparça ve 2011 yılındaki Her Yöne 90 Dakika oyunları ile de Yardımcı Kadın Oyuncu dalındaki ödüllerin sahibi olmuştur.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir