Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Burak 14 Ara 2017 Avlu  0

Star Tv den iddialı bir proje daha geliyor. Gelecek sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen kanal Avlu dizi için yapımcı firma ile anlaştı. Dizinin çekimleri için Ümraniye’de çok büyük bir hapishane platosu kurulacak. Dizinin çekimlerine Aralık ayının sonlarında başlanması bekleniyor.

25 yıldır 140 ülkede yayınlanan Prisoner dizisinde uyarlanacak olan Star tv nin yeni dizisi Avlu gelecek sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak. Öyleki dizi için dev bir hapishane bile inşa ediliyor. Yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu’nun oturacağı yapım için şu ana kadar Demet Evgar, Nursel Köse, Rüçhan Çalışkur, Gamze Topuz ve Ceren Moray  gibi oyuncularla anlaşma sağlandı.

Dizinin konusuna gelirsek Hapishaneye düşen bir kadın hapishane ortamına alışmaya çalışması ve kızından ilk kez ayrılmasının verdiği büyük acı ile mücadelesi anlatılıyor. Dizide duygusal sahneler ağırlıklı olacak.

Lmon Film’in yapımcılığını üstleneceği dizi’nin senaryosunu Seda Altaylı Turgut yazıyor. Dizi heyecanlı ve aksiyon dolu bölümleriyle seyirciyi etkisi altına almayacaksın hedefliyor. Dizi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

 

Dizinin Uyarlandığı Prisoners’ın introsu :

Avlu Dizisinde Naciye (Hülya Şen) Neden Ayrıldı?
Avlu Dizisi Ecem (Eslem Akar) Kimdir ?
Avlu Dizisi Kudret (Nursel Köse) Kimdir ?
Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor ? Dizideki Hapishane Hangisi ?

“Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri” üzerine 5 yorum

 1. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Dizi güzel baya yemin ediyorum. Kavga ettikleri anda bende gaza geliyorum. Annemle uğraşıyorum ee tabi bir uçan tekme vurur. Arap sabununa basıp kaymış gibi duvara tosluyorum haha 😀 😀
  Gerçekten harika bir dizi.

 2. Anonim dedi ki:

  Erkek oyuncu önemli kim olacak acaba

 3. Melisaa dedi ki:

  Bu diziyi bekliyorum çok emek verilmiş belliki bence tutacak dizilerden biri

 4. Anonim dedi ki:

  Kadro ve konu olarak gayet başarılı görünüyor tutma ihtimali yüksek dizilerden biri bence

 5. Ebru dedi ki:

  Yine dram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir