Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri

Star Tv den iddialı bir proje daha geliyor. Gelecek sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen kanal Avlu dizi için yapımcı firma ile anlaştı. Dizinin çekimleri için Ümraniye’de çok büyük bir hapishane platosu kurulacak. Dizinin çekimlerine Aralık ayının sonlarında başlanması bekleniyor.

25 yıldır 140 ülkede yayınlanan Prisoner dizisinde uyarlanacak olan Star tv nin yeni dizisi Avlu gelecek sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak. Öyleki dizi için dev bir hapishane bile inşa ediliyor. Yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu’nun oturacağı yapım için şu ana kadar Demet Evgar, Nursel Köse, Rüçhan Çalışkur, Gamze Topuz ve Ceren Moray  gibi oyuncularla anlaşma sağlandı.

Dizinin konusuna gelirsek Hapishaneye düşen bir kadın hapishane ortamına alışmaya çalışması ve kızından ilk kez ayrılmasının verdiği büyük acı ile mücadelesi anlatılıyor. Dizide duygusal sahneler ağırlıklı olacak.

Lmon Film’in yapımcılığını üstleneceği dizi’nin senaryosunu Seda Altaylı Turgut yazıyor. Dizi heyecanlı ve aksiyon dolu bölümleriyle seyirciyi etkisi altına almayacaksın hedefliyor. Dizi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

 

Dizinin Uyarlandığı Prisoners’ın introsu :

dizibilgi google play

Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu ve Karakterleri (5 Yorum)

  1. Dizi güzel baya yemin ediyorum. Kavga ettikleri anda bende gaza geliyorum. Annemle uğraşıyorum ee tabi bir uçan tekme vurur. Arap sabununa basıp kaymış gibi duvara tosluyorum haha 😀 😀
    Gerçekten harika bir dizi.