Avlu dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Burak 24 Eyl 2017 Haberler  0

Poyraz Karayel, Şevkat Yerimdar ve Savaşçı gibi dizilerin yapımcısı Limon Film tarafından Star Tv ekranlara izleyicisi ile buluşturulacak Avlu dizisinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu yer alacak

Yüksel Aksu Son olarak Entelköy Efeköy’e Karşı, Dondurmak Gaymak gibi izleyicilerin beğenisini kazanan filmleri de çekmişti.  Avlu dizisinin senaryosunu ise  Seda Altaylı Turgutlu kaleme alacak.

Avlu Dizisi Konusu

Avlu dizisinde ilk defa hapishaneye düştükten sonra hem özgürlüğünü kaybetmenin hemde canı kadar sevdiği kızından ayrılan bir annenin yaşadığı acı dolu hikaye ekranlara getirilecek.  Avlu dizisinin Aralık ayında ekranlarda olması bekleniyor.

Avlu Dizisi Oyuncuları

Nursel Köse

1 Ocak 1961 yılında Malatya’da dünyaya geldi. Üniversite için Almanya’ya yerleşen Köse burada Mimarlık okudu. Bir müddet mesleği ile ilgili çalışmalar yaptı.Öğrenciyken  aktör, komedyen, yazar, şair ve radyo tiyatrosu yazarı olarak çalıştı. Yönetmen, oyuncu ve komedyen olarak çeşitli off tiyatrolarını kurdu ve oynadı. Ayrıca birçok gençlik, çocuk ve Almanya’da kadın tiyatro projelerinde yer almıştır. Son olarak Paramparça dizisinde Keriman karakterini oynamıştır.

Rüçhan Çalışkur

Son olarak Parmaklıklar Ardında, Benim İçin Üzülme Yılanların Öcü ve son olarak Kalp Atışı dizisinde rol almıştır.

Gamze TOPUZ

1983 adana doğumlu olan Gamze Topuz Bilgi Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunudur. Son olarak 2013 yılında Güzel Çirkin dizisinde yer almıştır.

Avlu Dizisi Tanıtım Fragmanı

Siyah İnci, Börü ve Adını Sen Koy dizileriyle yeni sezona merhaba diyen Star TV de yeni bir dizi için daha anlaşma sağlandığı iddia edildi. Adı Avlu olarak açıklanan dizide çalışmaların başladığı ve yeni sezon içinde yayınlanacağı belirtiliyor.

Henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz kanalımızda güncelleme yapılacaktır.

Dizinin konusu hakkında bir bilgimiz yok ancak konusunun değişik bir yorumla hazırlandığı ve oyuncuların titizlikle seçildiği bilgiler arasında. Bu yüzden oyuncular son aşamaya kadar açıklanmıyor.

Dizi için geçtiğimiz sezona damgasını vuran oyuncuların oynayacağı iddia edilmiş. Ancak bu oyuncuların hemen hemen hepsi yeni dizi ve filmlerle anlaşmış durumda. Ancak Star TV’nin yayınladığı diziler genelde seyirciler tarafından en çok izlenen diziler arasında yerini alıyor. Bu dizi de ya baştan yayınlanmaz ya da iddialı bir dizi olarak ekranlardaki yerini alır diye düşünüyorum.

Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadığı için sizlere bu konuda bilgi veremiyoruz. İlerleyen günlerde kanalımızda bu konuyla ilgili açıklamalar yapılacaktır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.