Avlu Dizisi Ecem (Eslem Akar) Kimdir ?

Avlu Dizisi Ecem Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

En son 2011 yılında ekranlarda gördüğümüz Eslem Akar ekranlara uzun bir aranın ardından geri dönüyor. Limon Film yapımclığında Star Tv için hazırlanan Avlu dizisinin başrollerinde Demet Evgar , Ceren Moray , Kenan Ece Teoman Kumbaracı gibi isimler yer alıyor. Ceza evinde kendi adaleti için mücadele eden bir kadının hikayesinin anlatıldığı yapımda Eslem Akar Ecem karakteri ile izleyici karşısında olacak.

Eslem Akar Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

23 Mart 1998’de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyucu henüz 13 yaşında oyunculuk ile tanışmıştır. Trt 1’de ekranalra gelen Sen de Gitme dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan oyuncu daha sonra oyunculuk mesleğine ara vermiştir. Send de gitme dizisinde Sinan Albayrak, Sezin Akbaşoğlu , ve Kemal Uçar gibi isimlerle birlikte çalışma imkanı yakalamıştır.

Spor ile yakından ilgili olan güzel oyuncu Masa tenisi , bisiklet , buz pateni , jimnastik , yüzme , futbol , voleybol , basketbol gibi bir çok sporla ilgilenmiştir. Çok yönlü bir kişiliğe sahip olan güzel oyuncu ayrıca iyi seviyede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. İddialı yapım Avlu ile 7 yıllık bir aradan sonra oyunculuğa dönen Eslem Akar’a yeni projesinde başarılar diliyoruz.

 

dizibilgi google play

Avlu Dizisi Ecem (Eslem Akar) Kimdir ? (1 Yorum)