Atsız Karaduman Kimdir ? İsimsizler Kor Yakup

Burak 06 Eyl 2017 isimsizler  0

Türkiye’nin gerçeklerine ışık tutan ve seyirciden tam not alan İsimsizler dizisinde yeni gelen isimler oldukça dikkat çekici. Dizide yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gelen Fatih Kaymakamın başlarından geçen maceralar anlatılıyor. Ekibin işi bundan sonra daha zordur. 

Atsız Karaduman Kimdir ?

İsimsizler dizisinde Kor Yakup karakterini oynayacak olan Atsız Karaduman 1956 yılında Ankara’da doğdu. İlköğrenimini ve liseyi Ankara’da tamamladı. Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümü’nden mezun olan usta oyuncu Devlet Tiyatrosunda göreve başladı. Bir çok tiyatro oyununda rol aldı. Son olarak Karadayı dizisinde Dalyan Rıza karakterini oynamıştır. 

Diyalog Anlatım, İletişim’de Diksiyon, Fonetik dersleri veren oyuncu seslendirme çalışmalarında da yer almaktadır. Gösterdiği üstün oyunculuk başarılarından dolayı 2007 Afife Jale Ödülleri’nde de ödül almayı başardı. Bugüne kadar; Bir Zamanlar Osmanlı, Kıyam, Kılıç Günü, Kurtlar Vadisi Pusu, Güz Yangını, Kimsesiz Zaman Tasfiri, Küçük Dünya, Duvardaki Kan dizilerinde başarıyla rol aldı. 

İsimsizler 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Osman Wöber Kimdir ? İsimsizler Kurmay
Kayra Şenocak Kimdir ? İsimsizler Yadigar
Berkan Şal Kimdir ? İsimsizler Hatem
Kürşat Alnıaçık Kimdir ? İsimsizler Kudret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir