Ateşböceği Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Ateşböceği’nden Final Açıklaması

25 Ekim Çarşamba 22.30’da 16. bölümü Ateşböceği final yaparak ekranlara veda edecek. Ateşböceği final tarihi kesindir.

Güncelleme: 28.08.2017

Ateşböceği dizisi kesin olarak yeni sezon onayını aldı. Ateşböceği  dizisi 12. bölümden sonra gün değiştirecekmiş. Bu durumda Ateşböceği 13. bölümü ile yeni günü olan Pazar akşamları ekranlarda olacak; ancak gün tam net değil

Mia Yapım tarafından 29 haziran perşembe akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Star TV’nin sevilen dizisi Ateşböceğinin 2017 2018 yeni sezonunda da devam edip etmeyeceği bolca sayfamıza sorulmaya başladı.

Şu bir gerçek yaz dizilerinin çoğu haziran ayında başlıyor ve eylül ayında 10 veya 13. bölümde final yaparak ekranlara veda ediyor. 2016 yaz sezonunda  20’ye yakın dizi başladı 2016 2017 yeni sezonunda sadece 5 yaz dizisi yeni sezon da devam etmeye hak kazandı. Bu diziler arasında Tatlı İntikam, Bodrum Masalı, Hangimiz Sevmedik yaz sezonundan yeni sezona kalan diziler arasında yer aldı. 

Ateşböceği dizisi şuanda ortalama 3.5 reyting alıyor ve kendisine Kanatsız Kuşlar’dan sonra ikinci sırada kendisine yer buluyor. Ateşböceği  dizisi eğer reytinglerini yükseltemezse yeni sezonda ne yazık ki izleyicisi karşısına çıkamaz ve eylül ayında final yapar; ancak ben Ateşböceği  dizisinin eylül ayına doğru kendisine ait bir izleyici kitlesi oluşturacağını ve ortalama 4.5, 5 reyting alacağını düşünüyorum. Ben yaz dizileri arasında Ateşböceği kalitesinde çok fazla dizi göremiyorum. Eğer bu yaz 5 dizi yeni sezon onayı alacaksa bu diziler arasında Ateşböceği de yer alır.

Star Tv ise Ateşböceği  dizisi ile ilgili son kararı eylül ayında verecek. Ateşböceği  dizisinin ağustos eylül arasında aldığı reytingler yeni sezonda kaderini belirleyecek.  Eğer Ateşböceği  dizisi reytinglerini arttırmaz ise 21 eylül cuma günü 13. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

dizibilgi google play

Ateşböceği Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (17 Yorum)

  1. Nilay ve Seckin arasindaki kimya cok guzel cok tatli.youtube dan defalarca izliyorum.isvicre de yasiyorum gurbetten boyle tatli bir diziyi izlemek ilac gibi geliyor.her bolumde bir dava cozmeye dedektiflik yapmaya baslamalari cok surukleyici olurdu.dizinin tum oyunculari secilmis ozel bir kadro.cok begenerek defalarca ayni bolumleri izliyoruz.

  2. final olmasın kanatsız kuşlar güzel degil ateşböcegi daha güzel reyting yükselsin hadi bakalım dizimize destek çıkalım

  3. merhaba ATEŞBÖCEĞİ,dizisini 1.bölümden,beri çok severek izliyorum ve devam etmesini istiyorum ve bekliyorum

  4. Dizi güzelde ama bence senaryosu cok yok yeni düşünüyorumki devam etmez eylülde final yapar ama güzel dizi 2ci bölümüde cook iyiydi:)

  5. Bu dizide kiz olmamis kiz her sahnede surekli donup kaliyor. Nilay denizin yerine kesinlikle basga oyuncu olmaliydi mesela Elcin sangu cok guzel olurdu Seckinle de cok guzel yakisirdi aslinda