Ateş Böceği Dizisi Nerede Çekiliyor? Mahalle Nerede

Mia Yapımın çekimlerine devam ettiği ve 29 haziran da Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak  [saributon]Ateş Böceği dizisinin tam liste oyuncu kadrosu [/saributon]belli oldu. Ateş Böceği dizisi set fotoğrafları sizler için paylaşıyoruz. Dizide Dural BAZAN Tyra Bahar’ın babası rolünde yer alacak.

Ateş Böceği Dizisi Çekimleri

Ateş Böceği dizisi çekimleri ulaştığımız bilgilere  göre şuanda İstanbul’da devam ediyor dizi de muhtemelen Barış karakterine hayat veren Seçkin ÖZDEMİR zengin bir iş adamına hayat verecek. Sitemize gelen tüyolarda Dural BAZAN Nilay Deniz’in de babası olarak karşımıza çıkarken Nilay Deniz’in hayat vereceği Aslı karakteri fakir ve güzel bir kıza hayat verecek. 

Diğer taraftan  muhtemelen Barış ve Aslı karakterinin yaşayacakları aşka Leyla karakteri engel olmak için elinden geleni yapacak. Ateş Böceği dizisinde Leyla karakterine ise Seda Güven hayta verecek.

Ateş Böceği Dizisi Seti Nerede

Ateş Böceği çekimleri için aldığımız bilgiye göre İstanbul‘da Beykoz ve Kadırga merkez seçildi; dizide mahalle çekimleri ise İstanbul’un tam merkezinde olan ancak İstanbul’dan hiç bir iz taşımayan Kadırga’da yapılıyor. 

Ateş Böceği Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Ateş Böceği Dizisi Nerede Çekiliyor? Mahalle Nerede (8 Yorum)

  1. Diziyi cok sevdik asli ile baris harikasinz ama finale girdinz cok uzuldk barisin oyunculuguna bayildm bakislari gulusu bi harika daha surebilirdi dizi cok keyifli izliyordk

  2. Diziyi izliyorum ama yavaş gidiyor,pek muhteşem bir dizi değil,amam konuyu bilip,izlemek keyif veriyor.