‘Asuman Dabak’la Hayat’ Asuman Dabak Neden Ayrıldı

Burak 29 Ağu 2017 Haberler  0

Kanal D evlilik programlarından yeni sezonda vaz geçerek barıştırma programı yayınlama kararı aldı. Yapımcılığı Artı Filmin yaptığıı barıştırma programının adı Gel Barışalım olarak açıklanmıştı. Gel Barışalım adlı barıştırma programını daha önce dizilerden tanıdığımız Asuman Dabak sunarken programda format değişikliğine gidilerek ismi ‘Asuman Dabak’la Hayat’ olarak değiştirilmişti.

‘Asuman Dabak’la Hayat’ barıştırma programından öte cinayet ve kuşkulu olayların aydınlatılmaya çalışıldığı bir program haline gelmişti. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Asuman Dabak bir açıklama yaparak programdan ayrıldığını açıkladı. Asuman Dabak açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Kayıpların kavuşması, dargınların barışması,benim bu kucaklaşmalara aracı olmam çok huzur vericiydi. Şimdi programın konsepti değişti ve beni çok aştı. Ölümler,cinayetler benim içinde bulunabileceğim bir format olamaz. O yüzden programdan iznimi istedim işi uzmanına bırakmak gerek. Yeni ekibin yolu açık olsun.keşke böylesi olaylar hayatımızda hiç olmasa ama maalesef var. Ben cıvıl cıvıl bir yarışma programı ile yine seyircimizle buluşurum. Dizi devam ediyor sinema çekimi tamamlandı, yola devam…

Bu açıklamaların ardında Asuman Dabak’ın yerine kimin geçeceği konuşuluyor. Asuman Dabak’ın yerine  Teve2 ekranlarında ‘3. Sayfa’ isimli programı sunan Yasemin Bozkurt’un görev yapması bekleniyor. Programda isim değişikliği yapılıp yapılmayacağı (Muhtemelen yapılacak) önümüzdeki günlerde belli olacak.

Asuman Dabak Kimdir ?

1 Şubat 1970 tarihinde doğan Asuman Dabak Akhisarlıdır. İlköğretim ve liseyi memleketinde tamamladıktan sonra Üniversiteyi Turizm ve Otelcilik bölümünde okumuştur. Oyunculuk eğitimi almamasına rağmen kendi yeteneğiyle kendini tanıtmıştır. Ayrıca seslendirme üzerine çalışmalar da yapmıştır. İlk oynadığı diziyle Tatlı hayat da Menekşe rolü ile dikkat çekmiştir. Asuman Dabak ayrıca Süper Babaanne, Geniş Aile, Leyla ile Mecnun ve Pis Yedili dizilerinde de rol almıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir