Asuman Dabak ‘Asuman Dabak’la Hayat Programını Neden Bıraktı?

Asuman Dabak sonunda patladı.  kısa süre önce yayın hayatına başlayan Asuman Dabak’la Hayat programının sunucusu ve koordinatörü Asumdan Dabak programı bıraktığını açıkladı. Özellikle Vatan Şaşmaz ve Filiz AKER cinayetinin gündeme gelmesi ve halkın Asuman Dabak’la Hayat programına sosyal medyadan tepki vermesi ortalığı karıştırdı.

Sosyal medyadan leş kargaları adamın daha cenazesi toprağa girmedi Vatan Şaşmaz’ı rahat bırakın mesajları atıldı. Asuman Dabak ise yaptığı açıklamada Ölümler, cinayetler benim içinde bulunabileceğim bir format olamaz. O yüzden programdan iznimi istedim sözleri ile Asuman Dabak’la Hayat’tan ayrıldığını açıkladı.

Asuman Dabak’ın yerine ise son olarak Teve2 ekranlarında ‘3. Sayfa’ isimli programı sunan Yasemin Bozkurt ile anlaşıldı.

Yasemin Bozkurt Kimdir?

1959 yılında Ankara’da dünyaya gelen Yasemin Bozkur 58 yaşındadır.  Beşiktaş Kız Lisesi mezunudur. 2007 yılında yayınlanan Sana Mecburum isimli dizide rol aldı. Bir dönemin ünlü gazetecileri arasında yer almaktadır. Flash Tv’de Desti İzdivaç programını sundu.

dizibilgi google play

Asuman Dabak ‘Asuman Dabak’la Hayat Programını Neden Bıraktı? (2 Yorum)