Aslangiller Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Burak 11 Eyl 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Trt 1 ekranlarında yep yeni bir komedi dizisi için daha çalışmalar başladı. Bilindiği üzere Trt 1 ekranlarında yeni sezonda halka tarih bilinci verecek tarihi diziler ve halkın moralini yükseltecek komedi türü diziler yer alacak.

Aslangiller dizisi başrollerinde son olarak Geniş Aile dizisinde Zekai karakterine hayat veren Bora Akkaş’ın ve son olarak Badem Şekeri dizisinde yer alan  Burcu Özberk yer alacak. Daha önce Aslangiller  dizisinin ismi Aslan Biraderler olarak açıklanmıştı.

Aslangiller  dizisinin yönetmenliğini Ömer Uğur üstlenirken Aslangiller dizisinin yapımcılığını Es Film üstlenecek.  Aslangiller  dizisi senaristleri şuanda açıklanmadı.

Aslangiller Dizisi Konusu

Aslangiller dizisinde 4 erkek kardeşin eğlenceli hikayesi konu alınacak. Bu 4 erkek kardeşin kavgaları aşkları bizleri çok ama çok güldürecek. Aslangiller  dizisi çocuğunuz ile izleyebileceğiniz masum bir aile komedisi olacak.

Aslangiller Dizisi Oyuncuları

Akın Akınözü

Son olarak Arkadaşlar İyidir dizisinde yer almıştı

Bora Akkaş

Geniş Aile dizisinin Zekai karakteri ile bir andan şöhret basamaklarını tırmanmıştır. 1990 yılında İstanbul’da dünyaya  gelen Bora Akkaş 27 yaşındadır. Bora Akkaş için Dizi, reklam, tiyatro oyuncusu ve şarkıcı diyebiliriz.  Tiyatro eğitimi alan Bora ”Gönlümdeki Köşk Olmasa” isimli filmde rol almıştır. Bu filmdeki performansı sayesinde Altın Portakal ödülünü almıştır. Son olarak Kocan Kadar Konuş ve Öğrenci İşleri dizisinde yer almıştır.

Burcu Özberk

1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Burcu ÖZBERK 37 yaşındadır. Güzelliği ile tüm dünyanın dikkatini çeken güzel oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde güzelliği ile sultan rolünü kapan güzel oyuncu şuan ki ününü Güneşin Kızların dizisinde oynadığı Nazlı karakterine borçludur. Son olarak Şahane Damat ve Badem Şekeri dizilerinde başrol olarak yer almıştır.

 

Aslangiller Tanıtım Fragmanı

Aslangiller dizisi tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı
Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Aslangiller Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Defomelbar aynı anda yazmısız:)

  2. Anonim dedi ki:

    Burcuyu cok sevıyorum ya askım benım yolun acık olsun gercekten cok guzel ama yası 37 degıl 28 duzeltın kız daha genc hemen yaslı yaptınız

  3. defomelbar dedi ki:

    Burcu 28 yasinda galiba yanlis olmus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.